5.jpg

Б

ог – Всемогущий Творец! И Он может использовать представителей фауны, чтобы вразумлять и научать человека.

На территории церкви «Благодать» (Одесса) с 31 июля по 5 августа прошел детский христианский лагерь «Животные служат Богу».

Более ста детей возраста 5-12 лет смогли посетить это мероприятие!

Подробнее...

5.jpg

О

бразовательный процесс в Одесской богословской семинарии не заканчивается никогда.

С 17 по 21 июля на базе ОБС прошел III Областной учебный лагерь лидеров клубов «Майбутнє».

Спикером был преподаватель ОБС и координатор детско-подросткового служения в Одесской области Андрей Свистун.

Подробнее...

4.jpg

Б

лагословенная неделя в лагере " До края земли" в с.Софиевка!

Это было прекрасное время, проведенное с великолепной командой, возраст которой колебался от 13 до 56 лет.

Мы благодарны Богу за тех людей, которые принимали участие в этом служении физически, молитвенно и материально.

Подробнее...

29Всеукраїнський союз церков ЄХБ висловлює глибокі співчуття з приводу відходу у вічність заступника голови Союзу, у минулому ректора Української теологічної семінарії, довголітнього пастора Івана Миколайовича Романюка.

Для нас було великим привілеєм звершувати служіння разом з Іваном Миколайовичем. Ми надзвичайно цінуємо тим неоціненним внеском у Божу справу, що був зроблений братом Романюком.  Засвідчуємо прихильність і пошану до Івана Миколайовича як до щирого і працелюбного служителя, відданого та жертовного наставника і батька. Його любов до Церкви, до братства і свого народу нехай стане зразком для багатьох віруючих, запалюючи до такого ж відданого служіння Богові.

Хай ці рядки зі Святого Письма підбадьорять євангельсько-баптистське братство, що переживає сьогодні велику втрату, а також помісну церкву, рідних та друзів Івана Миколайовича Романюка: «Життя ж наше на небесах, звідки ждемо й Спасителя, Господа Ісуса Христа» (Фил. 3:20).

Ми переконані, що через земний шлях Івана Романюка Бог здійснив чимало духовної праці, по-особливому зміцнюючи і наставляючи у вірі багатьох віруючих. Нехай його гідний приклад слідування за Господом спонукає ще багатьох християн для поширення Царства Божого.

Потішаймо один одного цими словами: «Блаженні мертві, які вмирають у Господі – вони відпочинуть від трудів своїх…» (Об. 14:13).