Життя і служіння апостола Петра було під прицілом підлітків 16 березня на VI грі обласного підліткового брейн-рингу, що відбулась в Одеськой церкві "Храм Спасіння". У біблійному змаганні приймали участь 13 команд з 16 церков області. 

Команди продемонстрували гарну підготовку гравців. Учасники відповідали на досить складні і глибокодуховні питання. Але крім знаня Святого Письма, гостей найбільше вразила атмосфера доброзичливості і любові. 

В вік гаджетів і Інтернета бачити молодих людей з Біблією - це рідкість. Але на зустрічі було видно, що хлопці й дівчата зазделегіть старанно і ретельно готувалися, досліджуючи Писання разом із наставниками. 

Андрій Свистун, кординатор підліткового служіння, виказав щиру радість: “Як добре,  що для наших підлітків створена ця чудова платформа, яка заохочує і мотивує до вивчення Слова Божого!  Нехай прочитане та вивчене глибоко осяде в серцях учасників і проросте свого часу! Благослови Господь кожного підлітка стати таким гарячим у вірі як Петро, а команду організаторів TeensTime натхненням у подальшому служінні!!!”

Тетяна Богашова

Фото: Тетяна Бондаренко – Все фото