Колядницький гурт «Співочі пташки» (відп. Анатолій Беженарь), церкви «Відродження», 11 січня було нагороджено Дипломом IV районного фестивалю вертепів та колядницьких колективів “З Різдвом Христовим”.

 

Вже третій рік поспіль гурт отримує почесні відзднаки Роздільнянської районної державної адміністрації (голова Н.В. Бараненко), за значний внесок у відродження традиції різдвяного вертепу і колядок Української національної культури та народних звичаїв.

 

Творчість гурта має дієвий вплив на подібні колективи міста. Наприклад, минулорічні пісні “Співочих пташків” використовувались іншими, вже нецерковними, колективами міста в цьому році. Їх не тільки співали але й ж вчили в дитячих гуртках та сім’ях.

 

Церква “Відродження” (пастор Володимир Міщенко), веде активне служіння серед дітей та молоді. Служителі церкви та лідери молодіжного служіння Сергій Шутов та Анатолій Беженарь використовують подібні можливості для благовістя серед невоцерковлених жителів м. Роздільна та селищ Роздільнянського району.

 

Більше про подію та колектив в відеоогляді https://www.youtube.com/watch?v=LXCqYk4SK_A