19 березня, Голова Одеського Областного Объеднаня церков ЄХБ, пастор Олександр Димов, прийняв участь в зустрічі мера Одеси Геннадія Труханова з представниками різних релігійних організацій, що ведуть свою діяльність у місті, з метою обговорення та координації дій в умовах поширення у світі коронавірусу COVID-19.

Міський голова звернувся до присутніх з проханням посилення інформаційної роботи з парафіянами, закликавши дотримуватись обмежувальних заходів карантину, особливо людьми, що знаходяться в групі підвищеного ризику.

«Сьогодні ми всі разом повинні дати людям віру, що впораємося. Бог дає стільки, скільки нам під силу. Але для цього необхідно витримати карантин: максимально обмежити контакти і дотримуватися заходів профілактики», - зазначив Геннадій Труханов.

Учасники зустрічі підтримали звернення міського голови, висловивши готовність у міру своїх можливостей надавати сприяння і допомогу місту. Там, де це дозволяє релігія, служби переведені в онлайн-режим.

Храми продовжують працювати і приймати прихожан в індивідуальному порядку, проведення служб і всіх ритуалів обмежено рекомендованими нормами, проводяться посилені заходи з дезінфекції.

Також на зустрічі порушувалося питання про розміщення на території храмів і монастирів Одеси працівників міських медзакладів, які проживають в передмісті, на випадок, якщо поширення коронавірусу набуде масового характеру. 

- - - Інформаційне служіння ОООЦ, 

За матеріалами та фоторепортажем Одеськой Міської Ради https://omr.gov.ua/ua/news/219126https://omr.gov.ua/ua/news/219126