Голова ВСЦ ЄХБ, пастор Валерій Антонюк, вітає церкви зі святом Христового Воскресіння 

- - - - - - - - - 

Смотреть https://youtu.be/rZqM0VQ4hoQ

- - - - - - - - -

Коли розквітає природа і навколо буяє весна, ми знову з вами святкуємо свято Пасхи і проголошуємо Воскресіння Христа. «Христос Воскрес!» – стверджуємо ми, і відповідаємо «Воістину Воскрес!»

Щиро вітаю вас зі святом ВОСКРЕСІННЯ І ПЕРЕМОГИ нашого Господа Ісуса Христа. Перемоги над усім. Над силами темряви. Тому що Він устав із гробу, воскрес заради нашого оправдання. 

І сьогодні християни продовжують передавати цю важливу звістку із покоління в покоління, підкреслюючи, що наш Господь ЖИВИЙ. Навіть ситуація цього року показує нам, що Він говорить Своє особливе Слово до церкви, до всього світу. 

А це означає, що Він продовжує ДІЯТИ. Продовжує СПАСАТИ людей, ЗУПИНЯТИ людей, ГОВОРИТИ Своє Слово і ВКАЗУВАТИ їм на вічну дорогу, яка приводить до спасіння тільки через Нього. Тому бажаю вам жити в перемозі нашого Господа! 

Давайте пам’ятати, що Він сказав: «Я є Альфа і Омега, Початок і Кінець, Перший і Останній». Він переміг. Він перемагає. Він переможець. І останнє слово у цьому світі буде за Ним.

Давайте будемо жити в перемозі нашого Господа, і нехай Його благословення супроводжує кожного із нас. Нехай благословення буде в наших домах і в нашій країні. 

Нехай Господь прославиться!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!