Мир вам, дорогі брати та сестри, служителі! 

Христос воістину воскрес! 

 

Служіння церкви Христової в Одеській області триває безперервно, незважаючи на карантин та зовнішні обставини. Слово Боже проповідується, люди як і раніше отримують спасіння та відповіді на молитви. Слава Ісусу Христу!

 

Служіння команди Обласного об'єднання триває також. Ми відвідуємо церкви (в тих форматах, які можливі в нинішніх умовах), допомагаємо у вирішенні різних питань по служінню церков області, представляємо інтереси церков на різних рівнях. 

 

 Сердечно дякуємо вам, хто молиться, а також фінансово підтримує це служіння. Нехай Бог рясно воздасть вам Своїми благословеннями!  

 

 Також просимо вашої подальшої молитовної та матеріальної підтримки служіння Обласного Об'єднання, тому що карантин приніс нові виклики і труднощі. 

 

 Обласне Об'єднання живе та звершує служіння тільки завдяки пожертвам церков області та небайдужих людей. Тому ми молимось, щоб Господь послав необхідні кошти для Об'єднання. 

 

 Якщо Ви з Вашою церквою готові стати Божою відповіддю на наші молитви, приймемо все з вдячністю. Нехай благословить всіх вас Господь!

 

 З любов’ю, во Христі,

Пастор Олександр Димов,

Голова Обласного Об’єднання Церков ЄХБ в Одеській області

 

 Пожертвувати можна будь-яким зручним способом. Деталі в розділі «Пожертви» http://www.odessabaptist.info/ru/partnership-ru/donation-ru

Або зв'яжіться з нами іншим шляхом.