Вітаємо вас, дорогі служителі!

 

Дякуємо вам за вірне служіння у цей кризовий період та здатність робити необхідні зміни щодо формату зібрань в житті церков!

 

Ми свідомі того, що Бог допустив цей період в нашому житті і ми маємо взяти відповідні уроки, і бути готовими до нових викликів після зняття карантину.

 

В деяких регіонах ми маємо випадки захворювання і є небезпека для життя і здоров’я членів церков та служителів. Тому ми маємо займати помірковану позицію щодо поступового відновлення повноцінного служіння помісних церков.

 

За результатами останніх зустрічей з представниками влади і проведених консультацій, ми можемо проводити зустрічі в домах молитви дотримуючись необхідних норм карантину.

 

Тому для більшості церков вже сьогодні не є проблемою поступове відновлення служіння з дотриманням карантинних вимог та особистої гігієни.

 

Великі церкви можуть розглядати можливість проведення зібрань та звершення інших священнодій, організовуючи богослужіння у кілька змін.

 

Ситуація в різних регіонах України є різною. Для цього просимо уважно дослідити обстановку, зважати на рекомендації місцевої влади у вашому регіоні, і прийняти зважене рішення, пам’ятаючи про відповідальність вас як служителів церков за наслідки.

 

Молимося про Боже благословення, мудрість, Його керівництво, відповідальність та обачність пасторів і братерських рад у прийнятті правильних рішень.

20 травня 2020 року

Правління та члени Ради ВСЦ ЄХБ

 

Источник на Сайте ВСЦ ЕХБ