Молитовний тиждень перед Великоднем 

…Будьте відважні: Я переміг світ!

Ів. 16:33

Страсного тижня, що триває з 25 квітня до 1 травня включно, просимо церкви долучитися до особливої молитви. Готуючись до святкування новозавітної Пасхи, ми присвятимо цей час молитовній спільності за такі потреби:

Про особистий духовний стан кожного християнина. Про духовне зростання і ревність у служінні.

Про свою помісну церкву, її служіння і вплив у суспільстві.

Про Божий захист життя людей під час епідемії; про допомогу для хворих на коронавірус та їхнє одужання; про припинення зростання числа хворих; про наслідки тривалих карантинних обмежень. Щоб Господь виявив милість до всього народу, а народ звертався до Нього.

Про захист для нашої країни, щоб Бог дав перемогу і зупинив агресора, який продовжує загрожувати Україні. Просімо милості та припинення війни на наших землях. Просімо, щоб Божі плани здійснювалися над нашою землею.

«В усьому молитвою та благаннями з подякою висловлюйте ваші проханняБогові. І мир Божий, який перевищує всяке розуміння, нехай береже ваші серця і ваші думки в Христі Ісусі» (Фил. 4:6-7).

Тож цього особливого тижня перед Великоднем закликаємо помісні церкви приєднатися до спільної молитви з 25 квітня по 1 травня. Божих вам благословень! 

Валерій Антонюк, голова ВСЦ ЄХБ