Димов Олександр Миколайович, народився 28 липня 1972 року в смт Іванівка, Іванівського району, Одеської обл. 

 

В 1995 р. закінчив Одеський Сільгоспінститут (тепер Одеська Аграрна Академія), за спеціальністю інженер-механік. Працював на Сільгосппідприємстві с. Баранове на посаді головного механіка. З 1996 по 2002 рр. – головним інженером на Іванівському Комбікормовому Заводі. 

 

Увірував та прийняв водне хрещення21 липня 1996 року, в Іванівській церкві ЄХБ. В помісній церкві звершував служіння керівника молоді, був проповідником, та відповідав за будівництво молитовного будинку. 

 

В жовтні 1997 року брат Олександр в своїй рідній Церкві ЄХБ смт Іванівка був рукопокладений на пресвітерське служіння. Одночасно звершував пасторське служіння в церквах району: с. Козлове, с. Конопляне, с. Прохорове, с. Люботаївка, с. Михайлопіль (група віруючих). З 2010 р. – був заступником Голови Одеського Обласного Об’єднання Церков ЄХБ, опікуючи церкви півночі області.

 

Олексанр Миколайович має вищу теологічну освіту.  З 1996 по 1999 роки навчався в Одеський Богословскій Семінарії (ОБС) на відділенні «Церковне служіння», за спеціалізацією – Проповідник. Згодом, в 2004 році закінчив ОБС за спеціалізацією «Бакалавр пасторського служіння».  А в 2005 р. закінчив Одеський Християнський Гуманітарно-Економічний відкриитий Університет (ОХГЕУ) за спеціальністю – «Теологія», і отримав диплом магістра теології.

 

В 2018 році, Обласною конференцією служителів церков ЄХБ Одеськой області, обраний на служіння Голови Одеського Об’єднання церков ЄХБ  – Старшим пресвітером. 

 

Одружений. З дружиною Наталією має доньку Юліану.