Дорогі брати та сестри! Сердечно вітаємо всіх вас з величним святом Різдва Господа нашого Ісуса Христа!

 

Коли анголи звіщали пастухам звістку про цю радісну подію, вони проголошували: «Слава Богу на висоті, і на землі мир, у людях добра воля!» (Від Луки 2:14)

 

Пророк Михей пише: «А ти, Віфлеєме-Єфрате, хоч малий ти у тисячах Юди, із тебе Мені вийде Той, що буде Владика в Ізраїлі, і віддавна постання Його, від днів віковічних. … І Він буде миром». (Михей 5:2-5)

 

Саме в Ісусі Христі і є мир для кожної людини! Він є тим миром, який Бог послав у цей світ. І цей мир Він залишив Своїм учням: «Зоставляю вам мир, мир Свій вам даю! Я даю вам не так, як дає світ. Серце ваше нехай не тривожиться, ані не лякається!» (Від Івана 14:27). Це говорить Він Своїм учням до Свого розп’яття. «Мир вам» говорить Він після Свого воскресіння. В Ісусі Христі кожна людина може отримати мир і спокій своїй безсмертній душі.

 

Бажаємо вам, щоб Божий мир в ваших серцях та вашому житті був тією реальністю, яка буде змінювати на краще і вас, і ваше оточення, наше суспільство, нашу країну.

 

Нехай Господь благословить ваші родини та ваші церкві всіма Своїми благословеннями з небес! Миру, радості та любові вам у Христі!

 

Христос народився! Славімо Його!

 

З молитвою про всіх вас,

Старший пресвітер церков ЄХБ

Одеської області

Олександр Димов