ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ОБ’ЄДНАНЬ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ

ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ЦЕРКОВ

 

БЕРЕЗІВСЬКА ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ «ДІМ МОЛИТВИ ДЛЯ УСІХ НАРОДІВ»

вул. Шевченка, 10, м.Березівка, Одеська область 67300, Україна е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  

 

20.11.2018                                                             

 

Старшому пресвітеру Одеського 

Обласного Об’єднання Церков

Димову Олександру Миколайовичу.

 

беріть уділ у потребах святих…(Рим.12:13)

 

К Л О П О Т А Н Н Я

 

Шановний Олександре Миколайовичу, мир Вам!

 

В нашій церкві з грудня 2004 року служить брат Максим Георгійович Буюклі, який переїхав на служіння керівника хору з м. Ізмаїл, Одеської області. У 2006 році він був призначений відповідальним за служіння в церкві ЄХБ в с. Веселинівка, Березівського району.

 

З 2008 року також несе служіння диякона Березівської церкви. З 2011 року зібрав духовий оркестр, який продовжує функціонувати до теперішнього часу.

 

З 2015 року навчається в Одеській Богословській Семінарії на програмі «Пасторське служіння». З 2017 року проводить вивчання Біблії з підлітками та молоддю Березівської церкви. Також він є проповідником в нашій церкві та в церкві с. Веселинівка. 

 

У 2005 році він одружився з сестрою з нашої церкви Житник Оксаною Михайлівною. З тих пір вони мають потребу в своєму власному житлі, яку вже 13 років самотужки вирішити не можуть. На даний час проживають разом з десятирічною донькою  в одній невеличкій кімнаті в квартирі з батьками дружини.

 

Тому ми звертаємось до Вас з проханням підтримати це клопотання перед Всеукраїнським Союзом Церков Євангельських Християн Баптистів та церквами Одеської області, щоб ініціювати збір пожертв (близько 30 000 долларів) на придбання та облаштування власного житла для цього служителя та його родини.

 

Пожертви можна перераховувати на особисту картку «Ощадбанку» № 5167 4901 1547 6385, видану на ім’я Буюклі Максима Георгійовича. Нехай Господь щедро винагородить кожного, хто прийме участь в цьому уділі.

 

З повагою та молитвою про Вас 

пресвітер Березівської церкви ЄХБ

Кузовлєв М.О.