З 18 по 20 червня, в Озерному, відбувся ретрит для сестер, відповідальних за дівочо-жіноче служіння в церквах Одеської області. Понад 40 служительок зібралися разом для спілкування, навчання, молитви, відпочинку та взаємного підбадьорення. Для нашої області це був новий і благословенний досвід. З Божого Слова учасниць наставляв Голова Одеського обласного об’єднання, пастор Олександр Димов. Основною спікеркою...










