Пастор Олександр Димов привітав церкви, служителів та віруючих з Різдвом Христовим 2022-23

Ів. 1:4-5: “І життя було в Нім, а життя було Світлом людей. А Світло у те́мряві світить, і те́мрява не обгорну́ла його.”

Дорогі друзі, брати та сестри, ми з вами знаходимось напередодні величного свята – Різдва нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа, свята світла та радості. Але, на жаль святкуємо ми його в непрості часи.

Страх та темрява – це те, з чим зіткнулись мільйони українських сімей, з початком повномасштабної війни.  Втрата житла, втрата близьких людей, постійні тривожні новини можуть сповнити серце людини мороком страху та відчаю. Але впородовж двох тисячоліть звучить ангельська звістка: «Не лякайтесь, бо я ось благовіщу́ вам радість велику, що станеться лю́дям усім…сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь». (Лк. 2:9-11).

Прихід Ісуса Христа на землю став величною подією, яка змінила все. Життя з’явилось для нас, надія та світло Боже, яке перемагає смерть та темряву в людських серцях

Зараз люди в Україні як ніколи, прагнуть миру та спокою; багато хто вглядається в темряву, щоб побачити хоч якийсь проблиск світла. Однак,

Наше світло не в кінці тунелю,

Наше світло не на світанку,

Наше світло не залежить від наявності електроенергії.

Наше світло – це сяйво Різдвяної зірки,

Наше світло – це сяйво Христового воскресіння,

Наше світло – це сяйво лиця Ісуса Христа, яке описане в книзі Об’явлення…

Чудова, радісна новина полягає в тому, що народження Ісуса Христа, принесло нам радість, мир та благословення Боже! Тож давайте приймати цей Божий подарунок з подякою, довіряючи Богові всі свої страхи та переживання та пам’ятаючи, що світло завжди перемагає темряву!

Нехай Господь благословить вас та ваші родини всіма Своїми благословеннями з небес! Миру, радості та любові вам у Христі!

Христос народився! Славімо Його!

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь