Пасхальне звернення 2020

«… Так написано є, і так потрібно було постраждати Христові, і воскреснути з мертвих дня третього, і щоб у Ймення Його проповідувалось покаяння, і прощення гріхів між народів усіх, від Єрусалиму почавши. А ви свідки того».  (Від Луки 24:46-48)

Христос Воскрес!

Дорогі брати та сестри, прийміть щирі вітання у ці світлі, весняні і водночас тривожні дні! Незважаючи на карантинні обмеження, ми по- особливому можемо говорити про радість, мир та надію, що маємо в Ісусі Христі. Завдяки смерті та Воскресінню Христа, через віру в Його жертву, ми примирились з Богом. Ніщо не може нам завадити славити Бога та дякувати Йому за чудовий дар вічного життя!

Нехай світле Христове Воскресіння засліпить всі тривоги й переживання, і перенесе нас в ту величну Небесну Даль: «І почув я гучний голос із престолу, який кликав: Оце оселя Бога з людьми, і Він житиме з ними! Вони будуть народом Його, і Сам Бог буде з ними, і Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре, і не буде вже смерти. Ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде, бо перше минулося! (Об’явлення 21:3,4)

Пам’ятаймо ціну нашого Спасіння. «…бо наша Пасха, Христос, за нас у жертву принесений.» (1Кор. 5:7), щоб звіщати кожному цю Благу Звістку! 

Нехай радість Христового Воскресіння проллється рясним благословенням, любов’ю, щастям та миром у ваших серцях, родинах, та Церквах!

З братерською любов’ю,

Олександр Димов

Володимир Помазков

Ігор Кучер

Микола Бузажи

Михайло Піштой

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь