Ювілейні роздуми — 8 жовтня, пастору Валерію Зленському 75 років

Кожен день народження починаєш усвідомлювати, що життя вже котиться схилом. Колись дерся на гору і не помічав швидкоплинності свого життя. Навчання, робота, сімейні турботи, боротьба за місце під сонцем на торжищі життя. Поглинаючий побут, виховання себе і дітей. Здавалося, досяг вершини. Спокійна площина життєвого часу. Вік дорослого чоловіка, слава, визнання, можливість прояву талантів, даних Богом, перша сивина.

На вершині життєвих здобутків починаєш більше дивитись в небо. Робиш переоцінку прожитого життя. Що було так, а що не так. Роздуми про пережите, здійснені та нездійснені мрії…

Недарма Соломія Крушельницька казала, що молоді люди живуть мріями, а старіючі – спогадами. На вершині життя відчуваєш цей кордон. Мрії вже сповнилися, чи не сповнилися, а спогади починають напружувати твою пам’ять. І починаєш таки усвідомлювати, що життя поступово сходить згори, з кожним днем і кожним роком швидше і швидше. Пролітають тижні як один день, місяці – як тиждень. А роки несуться як швидкиї коні. І ось пролетіло три чверті століття – 75 років. Аж не віриться. Здається багато, якщо озирнешся назад, споглядаючи зроблене щось тобою. Та з порівнянням вічності – це майже нічого.

А вона наближається. І бажаєш ще щось зробити, та вже не ті сили, не ті можливості. Все більше думаєш про майбутнє вічне життя, яке тобі обіцяне Богом.

Та до нього ще треба добігти, долаючи перешкоди, напружуючи усі сили, щоб перемогти на цих змаганнях. Господи, допоможи мені. Старіюче тіло летить донизу, але дух підіймається догори, де чекає мене молодість вічного життя у царстві мого Спасителя Ісуса Христа.
Амінь.

8 жовтня 2023 р.
Валерій Зленський

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Основи християнства по різних перекладах Біблії

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь