Привітання з Різдвом! 25-12-2020

Дорогі брати та сестри! Сердечно вітаємо всіх вас з величним святом Різдва Господа нашого Ісуса Христа!

 

Коли анголи звіщали пастухам звістку про цю радісну подію, вони проголошували: «Слава Богу на висоті, і на землі мир, у людях добра воля!» (Від Луки 2:14)

 

Пророк Михей пише: «А ти, Віфлеєме-Єфрате, хоч малий ти у тисячах Юди, із тебе Мені вийде Той, що буде Владика в Ізраїлі, і віддавна постання Його, від днів віковічних. … І Він буде миром». (Михей 5:2-5)

 

Саме в Ісусі Христі і є мир для кожної людини! Він є тим миром, який Бог послав у цей світ. І цей мир Він залишив Своїм учням: «Зоставляю вам мир, мир Свій вам даю! Я даю вам не так, як дає світ. Серце ваше нехай не тривожиться, ані не лякається!» (Від Івана 14:27). Це говорить Він Своїм учням до Свого розп’яття. «Мир вам» говорить Він після Свого воскресіння. В Ісусі Христі кожна людина може отримати мир і спокій своїй безсмертній душі.

 

Бажаємо вам, щоб Божий мир в ваших серцях та вашому житті був тією реальністю, яка буде змінювати на краще і вас, і ваше оточення, наше суспільство, нашу країну.

 

Нехай Господь благословить ваші родини та ваші церкві всіма Своїми благословеннями з небес! Миру, радості та любові вам у Христі!

 

Христос народився! Славімо Його!

 

З молитвою про всіх вас,

Старший пресвітер церков ЄХБ

Одеської області

Олександр Димов

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь