Перешел к Господу Цап Афанасий Михайлович

Pohorony-Tcap

В Одессе, в среду, 28 ноября, ушёл в вечность верный служитель Божий, Цап Афанасий Михайлович. Траурное богослужение и похороны были проведены 30 Ноября в церкви «Благодать».

Поддержать родных, помолиться Господу и высказать слова ободрения собрались братья, сестры, служители из церквей Одессы и области. Вел служение пастор церкви «Благодать», Игорь Кучер.

От имени всех церквей и сотрудников Одесского Областного Объединения словом утешения поделился Глава объединения, Александр Дымов. «Мы веруем, что Иисус умер и воскрес, и умерших в Иисусе Бог приведет с Ним» (1Фесс. 4:14).

Пастор Валерий Антонюк, Голова Всеукраинского Союза Церквей Евангельских Христиан-Баптистов, на Сайте Братства, опубликовал слова благодарности Господу, который провел Афанасия Михайловича жизненным путем верного служителя Божия:

«Євангельсько-баптистське братство з глибокою пошаною та вдячністю згадує служіння брата і його гідний приклад християнського життя.

Афанасій Михайлович народився 1932 року на західній Україні в сім’ї євангельських християн. У молодому віці разом з батьками переїхав на постійне місце проживання в Одеську область. У 1968 році переїхав до міста Одеса на запрошення пресвітера місцевої церкви Миколи Кузьменка, який на той час виконував обов’язки старшого пресвітера по області.

У тому ж році Афанасію Михайловичу було запропоновано керівництвом братства ЄХБ взяти на себе функції тимчасово виконуючого обов’язки старшого пресвітера по Одеській області. З 1968 по 1990 рік Афанасій Михайлович звершував служіння старшого пресвітера по Одеській області.

Після цього часу брат працював в одеській церкві «Благодать» – проповідував та проводив групу з вивчення Святого Письма.

У віці 90 років Афанасій Михайлович відійшов у вічність. Ми вдячні Богові, що земний шлях брата був гідним прикладом слідування за Господом. Продовжуймо його служіння у поширенні Божого Царства серед свого народу».

Церковь «Благодать» опубликовала записи служения Афанасия Михайловича на церковном ютуб-канале. Смотреть по ссылке.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь