Траурне служіння – поховання Віктора Васильовича Логвиненко. Некролог. Текстова та відеотрансляція.

Сьогодні, 23 жовтня 2023, у Другій Одеській церкві ЄХБ, звершено траурне служіння та поховання Віктора Васильовича Логвиненко (1952-2023).

Розділити втрату рідних зібралися пастори та віруючі помісної церкви та служителі одеських церков та з області, пастори інших країн. Далі текстова та відеотрансляція. Некролог.

Молитвою відкрив служіння пастор Другої Одеської церкві ЄХБ, Віктор Гончар.

Словами співчуття, втіхи та надії поділилися:
Пастор Валерій Зленський (Церква Латівки);
Пастор Сергій Санніков (пастор Першої Одеської церкви, засновник та президент Одеської Богословської Семінарії);
Пастор Віталій Юрченко (Церква «Храм Спасіння);
Пастор Євгеній Макаров (Церква «Ковчег Спасіння»);
Пастор Петро Кузьминський (від імені Союзу ЄХБ Молдови, єпископ Миколай Возіян);
Пастор-вчитель Євгеній Іванов (Перша Одеська церква);
Пастор Віктор Гончар зачитав лист співчуття від Об’єднання Баптистських церков Східного узбережжя США;
Відео-звернення пастора Андрія Чумакіна (Президент Альянсу Церков ЄХБ Північної Америки та Канади);
Пастор Михайло Наконечний (Перша Одеська церква);
Пастор Володимир Зибкін (Перша Одеська церква);
Пастор Анатолій Раца (Церква «Дім молитви». Відповідальний по Ізмаїльському району);
Пастор Миколай Бузажи (Церква с. Васильовка. Відп. по Північному регіону Одещини);
Відео-звернення від пастора Дмитро Кочанжи;

Молитвою звершив служіння пастор Ігор Кучер (Церква «Благодать». Відп. по Центральному регіону Одещини); Ведучий служіння – Голова Одеського Обласного Об’єднання, пастор Олександр Димов.

Після завершення офіційної частини усі присутні змогли підійти до рідних та підтримати їх особисто. Учасники прослідували на кладовище для поховання.

Служити Господу від юності

Некролог Логвиненко Віктора Васильовича
(14.04.1952 – 19.10.2023)

Віктор Васильович Логвиненко народився 14 квітня 1952 року, в Одесі, в родині віруючих, членів Одеської Пересипської церкви євангельських християн-баптистів.

За часів панування атеїстичного режиму Радянського Союзу, він закінчив середню школу та здобув неповну середнє-технічну освіту.

Віктор – другий син в родині відомого служителя Василя Єфимовича Логвиненка.

У 18-річному віці, 7 червня 1970 року, він прийняв святе водне хрещення в Другій Одеській церкві.

З юних років Віктор був одним із лідерів молоді, керівником струнного оркестру, регентом хору та проповідником. В 1990 році його було посвячено на пасторське служіння та прийняв відповідальність за Другу Одеську церкву.

За своє життя, Віктор Васильович здобув рівносторонню християнську освіту. Він навчався в різних християнських закладах, в Америці та в Англії. Закінчив Санкт-Петербурзький Християнський Університет. Має ступінь Магістра богослов’я. На запрошення багатьох закладів Європи та Америки викладав та проводив семінари по всьому світу. Був доповідачем на обласних та всеукраїнських конференціях.

Служителі із різних країн згадують його як проповідника, котрого люди заслуховувалися і в якого вчилися проповідувати вірно, жваво та цікаво.

Пам’ятають як пресвітера, котрий ніколи не піддавався рутині служіння, та завжди прагнув до жвавості і реального життя в церковному співі, богослужінні та у всьому, що стосувалося церкви. Його полюбляють як справжнього одесита, з гострим прислів’ям та веселим жартом на вустах.

У 80-х та 90-х роках, з перших днів існування Одеської Біблійної Школи, Віктор Васильович брав активну участь в її організації.

В 1989 році, будучи пресвітером Другої Одеської церкви ЄХБ, він відчинив двері молитовного будинку для проведення занять ОБШ.

Володіючи критичним розумом та ясним логічним мисленням, Віктор Васильович читав лекції з догматики для студентів і став академічним деканом спочатку Біблійної школи, а пізніше, з 1991 року, Одеської Богословської Семінарії. Брав активну участь у будівництві та житті Семінарії. Деякий час був виконуючим обов’язки ректора.

Віктор Васильович доклав немало зусиль та керував будівництвом сучасного молитовного будинку Другої Одеської церкви.

Разом з основним, він захоплювався фото та відео служінням. Завдяки його старанням збереглися відео з історією як Другої Одеської церкви, так і Одеської Біблійної Школи.

Церкви по всьому світу добре знають та використовують в своїм служінні його відеоролики-караоке зі словами для загального співу.

В 2015 році, за станом здоров’я, передав пастирське служіння та відповідальність за громаду Віктору Костянтиновичу Гончару. Алей й після передачі відповідального служіння, в його домі, багато пасторів знаходили підтримку та допомогу у зростанні в духовних дисциплінах.

19 жовтня 2023 року, Віктор Васильович перейшов до Небесного Царства Господа Ісуса Христа.

Увесь християнській світ, разом із рідними та близькими сумує та водночас дякує Господу за Його багаторічного служителя Віктора Васильовича Логвиненко, який залишив яскравий слід у житті Одеського братства ЄХБ.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь