2-й Молитовний сніданок Київського району Одеси

10 травня, в Одеському «Домі Молитви» (пастор Едуард Гукасов), відбувся 2-й Молитовний сніданок Київського району Одеси! Пастори, диякони, капелани, працівники районної адміністрації, представники бізнесу та волонтери об’єдналися навколо спільної молитви.

Словом Божим з учасниками поділився Голова Об’єднання, пастор Олександр Димов. Також, віруючі поспілкувалися з діячами та активістами у неформальному форматі.

– Помолились и пообщались с руководством района, представителями департаментов образования, медицины и социальных служб, волонтерами, капелланами и бизнесменами. Добрая традиция продолжается, – підсумував пастор Гукасов.

Як повідомляють у «Домі молитви», такі Молитовні сніданки мають величезне значення для міста, всієї України та світу. Вони є місцем, де люди різних віровчень та сфер життя знаходять спільну мову, об’єднуються в молитві та обмінюються корисними ідеями.

Такі зібрання надають нам – написано у світлині церкви «Дім молитви» – можливість відчути силу спільної віри, підтримувати один одного та зміцнювати громадські зв’язки. Вони стимулюють наш розвиток як особистостей і сприяють будівництву міцної та гармонійної спільноти.

Такі заходи не тільки мотивують нас до духовного зростання, але й надають можливість обговорювати громадські питання, ділитися досвідом та створювати плідну платформу для взаєморозуміння. Вони стають кроком до покращення нашої громади та світу, в якому ми живемо.

Ми вдячні всім, хто брав участь у цьому незабутньому Молитовному сніданку. Разом ми доводимо, що єдність та спільна віра можуть змінити світ навколо нас. Продовжуймо підтримувати один одного, молитися разом та діяти на благо нашої громади та країни вцілому.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –


Франс Баккер, Грані молитви
Це дорогоцінна книжка, яка пояснює аспекти молитви. Автор – преподобний Франс Баккер (1919–1965). Переклад розрахований на всіх українців.
Читати он-лайн

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь