3D дні у Южному

Ідею «3D днів» (Дні Добрих Діл) команда «Острову надії» взяла від Всесвітнього Дня Добрих Справ, що кожного року відзначається другого тижня Березня.

Історія така що у 2007 році, в березні, близько 7000 ізраїльтян взяли активну участь в акції, яка довела, що добрі справи здатний робити будь-хто. Люди ходили вулицями і допомагали перехожим, збирали гроші для хворих та нужденних, прибирали сміття.

— Наша команда вирішила – розповів директор центру, Степан Койса, – що один день в рік робити добрі справи замало. Їх потрібно робити регулярно. А ще важливіше цьому вчити дітей.

Тому, було прийнято рішення регулярно відвідувати з дітьми ДЦ «Острів надії» людей з інвалідністю, одиноких, людей похилого віку та інших. Дізнаватися їх потреби та приносити невеличкі подарунки (пригощення, фрукти, продукти).

За січень наші «доброділи» відвідали 7 людей.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –


Франс Баккер, Грані молитви
Це дорогоцінна книжка, яка пояснює аспекти молитви. Автор – преподобний Франс Баккер (1919–1965). Переклад розрахований на всіх українців.
Читати он-лайн

Книжка «Маленькі рученята вчаться молитись», відомої дитячої письменниці Керін Макензі, тепер є українською!

Цікава, ілюстрована книжка, по якій легко навчити дитину молитись. Розповісти їй про біблійне вчення про молитву з різних сторін. Біля 60 розділів про молитву, біблійних героїв що молились та Ісуса Христа. Запитання по тексту, та завдання на уважність, по малюнкам.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь