Благовіщення – привітання та заклик до молитви й посту

Пастор Олександр Димов, Голова Одеського ООЦ ЄХБ, привітав церкви та віруючих зі святом Благовіщення, та закликав до молитви й посту на 8 квітня.

Дорогі брати та сестри! Сердечно вітаємо вас з чудовим святом Благовіщення  днем, коли Ангол Господній проголосив Марії радісну звістку про Спасителя Ісуса. В той час, коли людство було на межі загибелі, Бог посилає в світ Свого Сина, щоб спасти нас від влади гріха та смерті. Слава Йому!

Зараз Україна проходить важкі часи війни. Перебуваючи в скрутних обставинах та великих переживаннях, християни знаходять втіху, підтримку та радість в Спасителі Христі. Церкви Харківського Обласного Об’єднання запрошують нас приєднатись до посту хвали та поклоніння, який вони практикують вже місяць: 

“Мир вам, братья! Харьковское Объединение церквей будет в молитвенном марафоне с 4 по 9 апреля. Каждая церковь имеет свой определенный день поста и хвалы Господу. Возьмите вашим Объединением один день недели  и прославьте Господа вместе с нами. Темы – Хвала Господу за:

– смерть и воскресение! 

 Церковь и то, что наши имена записаны в книгу вечной жизни! 

 мир в Украине и избавление от тех, кто пришел делать нам зло! 

Призываем вас и церкви вашего Объединения восхвалить Господа в трудностях и возвеличить Его за избавление от тех, кто пришел на нашу землю делать зло. Присоединяйтесь!”

Запрошуємо церкви Одеського ООЦ ЄХБ до посту хвали та поклоніння в п’ятницю, 8 квітня!

Голова Одеського Областного Об’єднання Церков ЄХБ,

пастор Олександр Димов

квітня 2022

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь