Братерська допомога Херсонщині

10 червня, пастори та волонтери з Одещини поїхали та допомогли потерпілим на Херсонщині. Пастори Олександр Димов (Голова Одеського Обласного Об’єднання) та Едуард Гукасов (Дім молитви, Одеса) з командою відвідали віруючих смт Білозерка, що на Херсонщині. Привезли допомогу. Проповідували Слово благодаті й втіхи від Господа.

В молитовному будинку братів прийняла сестра Олена Шпак. Її дім вцілив і вона надала його для розміщення потерпілих, а сама тимчасово перейшла у молитовний будинок. То ж Дім молитви відкритий для усіх цілодобово. Слухати Боже слова люди зібралися на церковному подвір’ї. Багато з людей, чуючи про Божу любов молилися, пракали та дякували за Його милість.

Сьогодні, з Божої ласки, змогли послужити людям, які постраждали від повені в смт Білозерка, Херсонської області.  Привезли людям воду, продуктові набори, засоби гігієни, побутову хімію, ковдри та подушки, медикаменти, свічки, рятувальні жилети, тепловентилятори.

А головне, привезли їм слово надії – звістку про Христа. Люди охоче слухали про спасіння та мир Божий, які стали можливі завдяки смерті та воскресінню Ісуса Христа.  Усі дякували, багато хто – зі сльозами на очах.  Слава Богу за все!

Дякуємо церквам Кілійського району (пастор Андрій Бостан), церкві “Дім молитви”, Одеса (пастор Едуард Гукасов), та всім небайдужим, завдяки яким стала можливою ця поїздка, – зазначив Голова Об’єднання у доповненні до відео звернення, зробленого з Херсонської області.

Обласне Об’єднання продовжує допомогу та кординацію зусиль за для допомоги постраждалим.

   

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Воспитание детей для Бога. Сборник проповедей – Эдвард Пайсон, Дэвид Мартин Ллойд-Джонс, Д.Ч.Райл, Филипп Додридж, Джон Энджел Джеймс, Эдвард Лоурен
Читать бесплатно онлайн Христианская книга

Проповеди о женщинах Ветхого Завета – Чарльз Сперджен Христианская книга

 

Это не просто магниты!!! Здесь шесть тематических комплектов. Это стихи, которые учат при подготовке к крещению и курсе “Основы христианской жизни” – Серия 2:7.

Библейское зеркало, Бернард Геце

Читать онлайн
215 страниц 5 часов чтения. Библейский тематический словарь-справочник.

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь