Церкві «Благодать» в Одесі 30 років

Церкві «Благодать» (пастор Ігор Кучер) в Одесі 30 років. Урочисте служіння, присвячене ювілею звершено 25 червня. Привітати громаду, прославити Господа та звершити молитви завітали численні шановні гості з різних церков. У служінні взяв участь Заступник Голови ВСЦ ЄХБ, пастор Василь Фурта. Насичена творча програма надихала присутніх дякувати Господу за Його благодать.

Про розпочаток служіння, зібрання церкви у 1993, перше хрещення, перше рукопокладання стисло розповіли пастори у коротких відео-роліках.

Пастор Володимир Помазков, Перший Заступник Голови Обласного Об’єднання, привітав церкву та проповідував на слова любові з Послання до Филип’ян 4:1 – «Тому, мої любі й милі брати, ви — моя радість і вінець, — стійте так у Господі, улюблені!».

Пастор Ігор Кучер закликав поставити на цьому зібранні «каміння вдячності Господу» за 30 років Його благословень, та разом з пасторами церкви «Благодать» Володимиром Помазковим та Олегом Олейником звершив молитву.

Натхненне привітання звернув до зібрання від Першої Одеської церкви ЄХБ пастор Володимир Зибкін.

Церкву привітав пастор Володимир Юрченко з «Храму Спасіння». Пастор розповів що у джерел обох церков («Храм Спасіння» відзначив 30 років у 2022 – прим.) були одні й ті ж самі брати. Які відчуваючи що пробудження 90-х більше ніж це здавалося, вирішили будувати не одну (Храм Спасіння), а дві (Благодать) церкви.

Від Другої Одеської церкви, пастор Віктор Гончар, привітав зібрання та подарував унікальний стилізований чайний домік, у вигляді макету молитовного будинку «Благодаті».

Від Одеської Богословської Семінарії, церкву та зібрання привітав ректор ОБС, доктор Олександр Гейченко.

Від церкви «Блага Звістка», привітав братів та сестер пастор Сергій Кричун. «30 років – це тільки початок. Бо ми знаємо що саме у цьому віці розпочав служіння Ісус Христос», – підмітив історичний факт Сергій Віталійович.

Від церкви «Відродження» усіх привітав пастор, поет, брат-ветеран, Валерій Зленських. Валерій Павлович присвятив привітанню та спогадам свій новий вірш та запропонував його слухаючим.

Про церкву, як родину, розповів та привітав з ювілеєм, пастор Олег Олейник.

Від дочірньої церкви «Благодарі», розташованої в Ільїнці, зібрання привітав брат Байрам Мурадов.

Також привітання пролунало від церкви у Знаменці. Брат Анатолій Евграфов подякував громаді за допомогу у та насадження церкві селі Знаменка більше 20 років тому.

Від імені усього Українського братства ЄХБ та особисто Голови ВСЦ ЄХБ, пастора Валерія Антонюка, зібрання привітав його заступник, пастор Василь Фурта.

Пастор нагадав та підбадьорив братів та сестер буди вірними Господу та вірно проходити усі страждання. «Як чорний бархат підкреслює сіяння коштовності, так середовище світу та страждань висвітлює славу Ісуса Христа у Його церкві», – наставив зібрання пастор.

На завершення, Василь Миколайович та пастори церкви «Благодать» звершили молитву з підняттями рук, благословили та подякували Господу. Просили Небесного Отця благословити подальше служіння громади.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –


Франс Баккер, Грані молитви
Це дорогоцінна книжка, яка пояснює аспекти молитви. Автор – преподобний Франс Баккер (1919–1965). Переклад розрахований на всіх українців.
Читати он-лайн

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь