Диякон Церкви ЄХБ с. Струмок перейшов до Господа

До Небесних чертогів, до Господа, на 62 році життя, перейшов диякон церкви с. Струмок, брат Володимир Сукманскій. Смерть брата сталась на підґрунті важкої хвороби.

Пастор Олександр Димов, та всі служителі Одеського Обласного Об’єднання Церков ЄХБ висловлюють щирі співчуття рідним, близьким Володимира Миколайовича та церкві з приводу передчасної розлуки.

Віримо, що обов’язково зустрінемось у ніг Христа. Нехай Господь дарує сил та втішить тих, хто в скорботі. Дякуємо Богу за посвяту та служіння Володимира Миколайовича.

1Сол 4:13-18: “Не хочу ж я, браття, щоб не відали ви про покійних, щоб ви не сумували, як і інші, що надії не мають. Коли бо ми віруємо, що Ісус був умер і воскрес, так і покійних через Ісуса приведе Бог із Ним. Бо це ми вам кажемо словом Господнім, що ми, хто живе, хто полишений до приходу Господнього, ми не попередимо покійних. Сам бо Господь із наказом, при голосі Архангола та при Божій сурмі зійде з неба, і перше воскреснуть умерлі в Христі, потім ми, що живемо й зостались, будемо схоплені разом із ними на хмарах на зустріч Господню на повітрі, і так завсіди будемо з Господом. Отож, потішайте один одного цими словами!”

З молитвою, у Христі,
Олександр Димов та брати служителі

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь