Диякона посвячено на служіння в Одесі

В неділю, 22 жовтня, в Другій Одеській Церкві (пастор Віктор Гончар) рукопокладено диякона. На урочистому зібранні громади на служіння поставлено Олега Сонгорова. Молитву звершили пастор Олександр Димов (Голова Обласного Об’єднання) та пастор Віктор Гончар.

Настанову для церкви та родини Олега Вікторовича, про важливість посвяти у служінні Богові надавпастор Віктор Константинович Гончар: «Бо хто добре виконує службу, той добрий ступінь набуває собі та велику відвагу в вірі через Христа Ісуса» (1-е Тимофiю 3:13).

Пасторську настанову щодо дияконського служіння надав  пастор Олександр Миколайович Димов:«Отож, браття, виглядіть ізпоміж себе сімох мужів доброї слави, повних Духа Святого та мудрости, їх поставимо на службу оцю. А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні слову. І всім людям сподобалося оце слово, і обрали Степана, мужа повного віри та Духа Святого, і Пилипа, і Прохора та Никанора, і Тимона та Пармена, і нововірця Миколу з Антіохії, їх поставили перед апостолів, і, помолившись, вони руки поклали на них» (Дiї 6:3-6).

Диякон Олег Вікторович Сонгоров – родом з міста Бессарабка (Республіка Молдова), 1987 року народження. Виріс в родині потомственого будівельника та продовжує батьківську справу.

Після служби в армії, у 2006 році, переїхав в Одесу. Тут увірував та прийняв, у 2008 році, хрещення, в Церкві «Ковчег Спасіння» (пастор Євгеній Макаров).

Членом Другої Одеської церкви став у 2021 році. Щиро служить Господу своїм вмінням.

У житті та служінні Олегу допомагає його дружина Надія. Разом вони виховують двох дітей. Надія Павлівна служить вчителем недільної школи.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Утраченное искусство ученичества, Иван Эймс
Он воспитал нескольких учеников, которым, в свою очередь, тоже предстояло воспитать учеников и т. д., пока Благая Весть не распространится во все концы земли.
В основе этой книги — изучение Слова Божьего и личный опыт тех, кто готовил учеников, воспитывал делателей во имя Христа.
Те концепции и принципы, которые предлагает данная книга, не имеют ничего общего с теорией быстрого роста и мгновенного созревания — настоящий рост требует времени и слез, любви и терпения. Читать онлайн

Воспитание детей для Бога. Сборник проповедей – Эдвард Пайсон, Дэвид Мартин Ллойд-Джонс, Д.Ч.Райл, Филипп Додридж, Джон Энджел Джеймс, Эдвард Лоурен
Читать бесплатно онлайн Христианская книга

Основи християнства по різних перекладах Біблії
 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь