Форум общественного движения «Рух Реформации»

IMG 018

Церковь «Благодать» (пастор Игорь Кучер) 9 марта приняла гостей –  гражданских активистов, общественных и политических деятелей – которые участвовали в работе Форума общественного движения «Рух Реформации».

 

Перед собравшимися выступили Председатель Одесского Облсовета Анатолий Урбанский и депутат ВР Павел Унгурян. Руководители отделов «Рух Реформации» – Дмитрий Матюхин, Адриан Буковинский, Юрий Слива и Ярослав Лукасик – рассказали участникам о деятельности движения в 2018 году и социальной обстановке в Одесской области и Украине.

 

Координатор движения «Рух Реформации» Павел Унгурян  призвал собравшихся: “Нам необхідно об’єднатися та активно діяти: викладати у школах християнську етику, готувати молодь до створення сім’ї, розвивати медіа та культуру на основні християнських цінностей… Ми повинні бути світлом. Ми повинні бути християнами всюди, де б ми не були. Тільки тоді буде результат, адже реформація розпочинається з кожного з нас.

 

В панельной дискуссии приняли участие координатор «Рух Реформации» Павел Унгурян и старшие пасторы и епископы протестантских союзов Одесской области Александр Дымов, Андрей Бакала, Виктор Марченко, Игорь Бандура.

 

Сайт «Рух Реформации» –  https://reformation.r500.ua/

Страничка Павел Унгурян – https://www.facebook.com/pavlounguryan/

 

 

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь