Глава Одесского Областного Объединения Церквей поздравил церкви с праздником Сошествия Святого Духа – Троицей

 

Дорога церква, брати та сестри!

Прийміть щирі вітання з величним святом Трійці 

від всіх співпрацівників обласного об’єднання церков ЄХБ!

“А коли при́йде Він, Той Дух правди, Він вас попрова́дить до ці́лої правди, бо не буде казати Сам від Себе, а що тільки почує, — казатиме, і що має настати, — звістить вам.”Ів. 16:13

Святий Дух – це дар, який ми всі отримали від Бога, як Його діти. Святий Дух веде нас сьогодні. Він свідчить нам, що ми діти Божі. Він втішає нас, приходить нам на допомогу. Він збирає нас в єдину сім’ю, та прова́дить до ці́лої правди. В наш час, коли світ намагається замінити істину неправдою, голос церкви, як ніколи важливий, щоб звіщати правду Божу. А для цього нам самим необхідно зростати в пізнанні правди Божої, щоб нести світло Христове тим, хто гине в темряві.

  Нехай Господь рясно благословить всіх нас, і особливо торкається Духом Святим наших сердець, спонукаючи і надихаючи славити Бога і служити Йому в правді.

З братерською любов’ю та молитвою про усіх вас,

Старший пресвітер церков ЄХБ

Одеської області Димов О.М.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь