Глава ВСЦ ЕХБ, пастор Валерий Антонюк, обратился к церквам

 

Глава ВСЦ ЕХБ, пастор Валерий Антонюк, от имени Правления ВСЦ ЕХБ, обратился к поместным церквам. В письме он выражает благодарность за поддержку общего служения, пожертвования и молитвы.

 

Глава сообщил, что Рада Союза, 8 декабря, утвердила бюджет на 2022 год и призвал церкви активно включиться в совместный труд и поддержать намеченные планы. 

 

Также, пастор призвал церкви присоединиться к традиционной совместной ежедневной молитве, с 25 декабря. И к молитвенному марафону, 2 января, в 17:00.

 

Полный текст обращения:

Церквам ВСЦ ЄХБ

09 грудня 2021 року

 

Дорога помісна Божа церкво! 

 

Вітаємо братів і сестер словами апостола Павла до церкви у Филипах: «Усім святим в Ісусі Христі… з єпископами і дияконами: благодать вам і мир від Бога, нашого Отця, і Господа Ісуса Христа. При кожній згадці про вас я дякую моєму Богові; завжди, у кожній моїй молитві за всіх вас, з радістю молюся за вашу участь у поширенні Євангелія – від першого дня і аж дотепер. Я впевнений у тому, що Той, Хто розпочав у вас добре діло, завершить його до дня Ісуса Христа» (Филип’ян 1:1-6 УТТ).

 

Всупереч усім сучасним викликам, пов’язаним з пандемією, економічними негараздами, труднощами, з якими стикається кожна сім’я, зростанням цін, яке зачіпає усіх без виключення, зростанням цін на енергоносії, які кидають виклик кожній церкві, а також політичною нестабільністю і загрозою великої війни, Церква Ісуса Христа живе і служить з великою надією і відвагою. Це і є Боже чудо! Нам усім є за що дякувати Богові і робити це невтомно, з радістю і вірою!

 

Надмір труднощів не стали перешкодою для вас підтримувати служіння канцелярії ВСЦ ЄХБ. Ми хочемо, щоб ви знали, що ми цінуємо вашу жертовність, дієву любов, щирі і постійні молитви, а також долучення до спільного служіння. Ми дякуємо кожній церкві, яка у цьому році надіслала пожертвування на підтримку довіреного нам Братством служіння. Ваші кошти – це ваш внесок у служителів, яких Бог використовує для плідної праці в Україні і за її межами. Без вашої підтримки наше служіння було б неможливим. 

 

Якщо ваша церква ще не долучалася до фінансової підтримки служіння ВСЦ ЄХБ, то скористайтеся можливістю і зробіть це до кінця цього року. Для нас це буде знаком вашої підтримки і любові. 

 

На крайньому засіданні Ради ВСЦ ЄХБ був затверджений бюджет служіння канцелярії Братства на 2022 рік. Просимо вас планувати ваші пожертвування у наступному році, виходячи зі 60 гривень з члена церкви на рік. Детальну інформацію про бюджет ви можете отримати у голови вашого обласного об’єднання. Нехай Божа благодать робить вас щедрими, щоб ви мали можливість фінансово підтримувати усі служіння вашої церкви і також бути матеріальним благословенням для ширшого спільного служіння нашого Братства. 

 

Ми молимося про вас і про Боже благословення в останні тижні року, який минає. 

 

Запрошуємо вас долучитися до традиційного в наших церквах періоду молитви. Починаючи з 25 грудня, кожний день ми разом будемо молитися до Бога з вдячністю і проханнями згідно молитовного календаря. Щоранку усі брати і сестри зможуть проглянути коротке відео зі Словом по молитовній темі дня. А 2 січня о 17:00 запрошуємо усі церкви долучитися до молитовного марафону про Боже благословення для нашого Краю, про захист від загрози зі Сходу, про мир і спокій у кожному домі і кожному серці. Посилання на ці трансляції ми надішлемо вам уже найближчим часом. 

 

Нехай Божа благодать буде щедрою для вас! Нехай Божа благодать береже вас! Нехай Божа благодать сповнює кожне серце любов’ю і радістю! Нехай Божа благодать царює на славу нашого Бога і Господа Ісуса Христа!

 

З вдячністю і молитвою,

від імені Правління ВСЦ ЄХБ

Валерій Антонюк

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь