IV Молитовний сніданок Одещини – досвід та надія

17 травня, в Одесі, на молитву зібралися сильні цього світу. На IV Молитовному сніданку Одещини зустрілися державні, політичні, суспільні та релігійні діячі. Почесним гостем був відомий друг України у США, дипломат, пан Курт Волкер. Наприкінці заходу була утворена спільна молитва. Від баптистів представником був пастор Ігор Кучер.

У сніданку взяли участь  пастори декількох великих церков регіону, перший заступних Голови Об’єднання, пастор Володимир Помазков, заступник Голови Об’єднання, пастор Ігор Кучер, керівники відділів Об’єднання. Також, членами баптистських церков є деякі з присутніх політиків та діячів.

Вперше у зібранні Молитовних Сніданків Одещини взяв участь пастор Сергій Кричун, пастор церкви «Блага Звістка» та відповідальний за Одеський район в Об’єднанні. Сергій Вітальович поділився враженнями:
— У молитовних сніданках я брав участь і раніше. Але на молитовному сніданку такого кола відвідувачів був уперше. Все було добре організовано. Було приємно бачити, що й впливовіші серед людей вклоняються Господу у молитві.
Запам’яталась думка, що люди, досить різні у житті, у молитві перед Богом стають однаковими.
Після досвіду спільної молитви погляд на деякі речі змінюється. Хоча, я не ідеалізую. Деякі питання завжди залишаються. Наприклад, наскільки відкритими до Бога присутні є за межами подібних заходів? Але для мене, насамперед, це було новим знайомство та прикладом до розуміння людяності, досвід спільної молитви за Україну. Це є практичним кроком та підкріплює надію на зміни.

Світські ЗМІ звернули увагу захід та висвітлили подію на своїх сторінках. Так, портал ivasi.news повідомив, що щорічний Молитовний сніданок, вже став важливою частиною місцевої традиції. Вже понад 50 років це є доброю традицією більшості демократичних країн світу. Особлива увага була приділена візиту Курта Волкера, відомого захисника українських інтересів у Вашингтоні.
«Наша сила — у нашій єдності і вірі. І сьогодні ми бачимо, що Бог з нами, з Україною, бо на нашому боці — правда», — цитує видання мера Одеси Геннадія Труханова.

«Україна є оплотом свободи та землею вільних людей. Ми неймовірно вражені мужністю та наполегливістю українців. Але найбільше тим, як ви відстоюєте життя», — сказав пан Волкер.

Усе проходило у контексті глибокої віри та злагоди, що панували на заході, зазначило видання slovoproslovo.info.

Пастор Сергій Кричун (зліва)

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Вышел из печати второй том трилогии Сергея Викторовича Санникова “ЗНАКИ ПРИСУТСТВИЯ. Вечеря Господня”.
https://sannikov.info/tpost/2xz18pnjb1-dolgozhdannya-kniga

Библейское зеркало, Бернард Геце

Читать онлайн
215 страниц 5 часов чтения. Библейский тематический словарь-справочник. Пособие для исследователей Слова Божьего. Текст печатается по изданию Б. Геце «Библейское зеркало для всех» (Пособие для исследователей Слова Божьего и работников на ниве Божьей) с дополнениями и исправлениями.

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь