Христос з вами на кожному місці

Для всіх віруючих Христос залишив чудову обітницю, яка зараз актуальна як ніколи: “Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку“. Щодня Господь дає свідоцтва милості та дієвої любові до Свого народу. В різних обставинах керує серцями Своїх дітей по всьому світу.

Почалась війна Росії проти України… За цією короткою фразою – біль, сльози, горе мільйонів людей. Гинуть діти, гинуть їх батьки, гинуть бабусі та дідусі. Захисники України щодня героїчно боронять нашу земну Батьківщину. Мільйони українців стали вимушеними переселенцями або біженцями. Тисячі людей залишились без житла. В багатьох областях гуманітарна криза.

З перших днів війни команда Одеського Обласного Об’єднання церков євангельських християн-баптистів долучилась до активної праці – допомоги людям, постраждалим внаслідок війни. Через руки й плечі братів та сестер пройшло вже близько 100 тон гуманітарних вантажів. Це – продукти, медикаменти, засоби гігієни, матраци та багато іншого – те що, вкрай необхідно страждаючим. 

Завдяки підтримці віруючих зі всього світу, команда Об’єднання формує продуктові набори, набори з засобами гігієни та передає багатодітним сім’ям, людям з інвалідністю, малозабезпеченим та СЖО. Ми змогли надати допомогу військовому госпіталю, допомагаємо теробороні.

(Молитва волонтерів в Об’єднанні перед початком роботи)

Щодня брати та сестри церков Одещини збираються для молитви про милість Божу та спасіння українського народу. Волонтери з церков Миколаївської та Одеської областей надають допомогу віруючим, та людям поруч, які опинились в скрутних обставинах. Люди, які отримують допомогу, дякують Богу зі сльозами на очах, дякують волонтерам, які доправляють цю допомогу.

Щиро дякуємо братам та сестрам офісу #ВСЦ ЄХБ за фінанси та гуманітарні вантажі, завдяки яким ми змогли допомогти вже більше ніж 40 церквам Одеської та Миколаївської областей. 

Дякуємо #Елізабет Кунце, керівнику проекту #UkraineHilfeLobetal та всій команді за продукти, речі та медичне обладнання. 

Дякуємо #Association la Gerbe за кошти на закупку продуктів та всього необхідного для людей.

#Вінницькій церкві ЄХБ «Життя» та #благодійній організації «Християнська служба допомоги» за продуктову допомогу. 

Дякуємо церквам Америки, Германії, Румунії, Молдови за фінанси та гуманітарні вантажі. 

Дякуємо Одеській Богословській Семінарії #ОБС за надані приміщення та склади. 

Дякуємо церквам Одеської області за вашу працю любові. 

Дякую братам та сестрам команди Одеського ООЦ за спільність в служінні.

Дякую дружині та донечці, які щодня поруч. 

Від щирого серця дякуємо всім за вашу жертовність та готовність служити народу України в цей важкий для нас час! Ваша допомога та праця дуже цінна для всіх нас.

Нехай Господь рясно віддасть кожному з вас Своїми благословеннями!

Праця продовжується! Ми віримо, що Бог веде Україну Своїм особливим шляхом й дарує Своє спасіння ще багатьом людям. 

Тож, запрошуємо до співпраці всіх небайдужих, хто готовий допомагати. Допомагати молитвами, руками, гуманітарними вантажами та фінансами. “Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Са́мий!” (Євр. 13:8). 

Миру всім нам! Слава Ісусу Христу!

Голова Одеського Обласного Об’єднання Церков ЄХБ,

Пастор Олександр Димов

Через руки й плечі братів та сестер пройшло вже близько 100 тон гуманітарних вантажів

А коли б хто напав на одного, то вдвох вони стануть на нього, і нитка потрійна не скоро пірветься!

Допомога їде на Миколаївщину

Поміч усім соціально вразливим 

Поміч захисникам

Команда Об’єднання і родина поруч

Більше фото в альбомі на Сторінці Об’єднання в ФБ

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь