Конференція «Служіння пастора і церкви під час війни»

28-29 жовтня, більше 150 служителів церков та сестринських служінь мали спілкування в Другій Одеській Церкві ЄХБ, пастор Віктор Гончар, на Конференції Служителів Одеської Області.

В конференції взяв участь Заступник Голови ВСЦ ЄХБ, пастор Василь Фурта. Спілкування служителів розділили пастори церков Миколаївської та Херсонської областей. Вів конференцію Голова Одеського Обласного Об’єднання, пастор Олександр Димов.

Тему конференції  – «Служіння пастора і церкви під час війни» – було розкрито у доповідях: «Особисте духовне життя служителя під час війни» – пастор Олександр Димов, «Вірність служінню у складні часи» – пастор Василь Фурта, «Невже Ти тут – страждання та безсторонність Бога» – пастор Сергій Санніков, «Як звіщати Христа у складні часи» – пастор Едуард Мирмир.

Звіти про служіння за рік надали керівники відділів Об’єднання. Конференція прийняла доповіді: Олександр Гейченко (ректор ОБС), Руслан Ширинга (Відділ ОНЦ), Петро Наконечний (Соціальне служіння), Дмитро Фімушкін (Інформаційний відділ), Сергій Драхлін (Капеланське служіння).

У звіті Голови Об’єднання, крім іншого, було зазначено, що незважаючи на  зовнішні потрясіння, близько 130 чоловік прийняло хрещення в церквах області. На служіння посвячено трьох пасторів та п’ять дияконів. Церкви Одещини почало відвідувати більше тисячі нових людей.

Свідоцтво про життя віруючих на Херсонщині розповів пастор Павло Смоляков, Голова Херсонського Об’єднання. Пастори з Миколаїва та Херсону проповідували та свідчили про Божу Славу на Півдні України.

Сестри, ведучі сестринських служінь в помісних церквах, мали окремий час спілкування, де поділилися досвідом та викликами служіння, та помолилися.

Вранці та ввечері були проведені зібрання для молитви та поклоніння. Були висловлені звернення до Господа у загальних, приватних, та гуртових молитвах. Важливою частиною конференції був час, запланований для питань, відповідей та спілкування пасторів безпосередньо. Чудове харчування та проживання учасників конференції забезпечила Одеська Богословська семінарія, ректор Олександр Гейченко.

Відбулось обговорення питань та рекомендацій з церковного досвіду в питаннях тимчасового членства братів та сестер, які виїхали зі своїх місць. Проблеми тимчасового розділення сімей. Проблеми впливу на людей закордонного телебачення та міжнаціональних відносин. На питання відповідали пастори Ігор Кучер, Олег Гузик, Володимир Помазков, Олександр Димов.

На завершення конференції Словом Божим, про втіху живої надії, поділився пастор з одеської церкви «Відродження», доктор богослов’я, Віталій Станкевич.

Інформаційний відділ ОООЦ

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь