Кожне добре діло є важливим. Табори для 3000 дітей

Голова Обласного Об’єднання, пастор Олександр Димов, 25 червня, взяв участь в богослужінні Біблійної церкви Варшави (пастор Михаїл Балога). Олександр Миколайович передав щире вітання від церков Одеської області та подяку за молитовну та усіляку підтримку. Виказав пошану за відданість служінню Богу та ближнім. Згадав загиблих та поранених польських волонтерів, що віддано служили Господу в Україні.

Пастор надав (з 20 хвилини на відео) вірним Боже Слово. Підтримав у прагненні служити далі: Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так любіть один одного й ви! По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою (Вiд Iвана 13:34-35). Він згадав приклад, як людина спасала морських зірок не березі океану. Їх було дуже багато та, з якогось боку, справа здавалася марною. Але для кожної конкретної спасенної зірки це було не марно.

Також, Олександр Миколайович звернувся до вчителів недільних шкіл. Пастори Балога та Димов разом благословили дітей на участь у християнських таборах. За участю українських церков є намір провести у Польщі 42 християнських дитячих табори для 3000 українських дітей.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

135 біблійних питань та відповідей для хлопчиків та дівчаток

Запитання та відповіді у цій книжці допоможуть вам краще розуміти Біблію. Якщо вас у сім’ї кілька дітей, то нехай хтось один ставить запитання, а інший відповідає. Це допоможе вам краще ознайомитись з ними.
32 сторінки – 30 хвилин читання онлайн

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь