Лікарі та управлінці дякують Богові

Як повідомив на власній сторінці у соцмережі Facebook Іванівський селищний голова Віктор Лобач, Іванівська селищна багатопрофільна лікарня отримала від Одеського Обласного Об’єднання Церков Євангельських Християн-Баптистів, на чолі з Головою, пастором Олександром Димовим, дуже потрібний подарунок.

 

Представники Церкви передали лікарні десять багатофункціональних сучасних електричних ліжок та прикроватних столиків, та ходунків німецького виробництва. Вся допомога вже розподілена по відділенням лікарні, в першу чергу в приймально-діагностичному та хірургічному. Це значно покращить умови лікування пацієнтів.

 

– Приєднуюсь до вдячних слів головного лікаря та медперсоналу, на адресу Олександра Димова та очолюваної ним релігійної організації за допомогу лікарні та її пацієнтам в цей складний час. Бо сказано: “Будьте милосердні, як і Отець ваш милосердний (Євангеліє Луки 6, 31-36). Адже безкорисливе милосердя – здатність приходити на допомогу ближньому в його потребах – йде шостим у перерахуванні плодів Святого Духа (Гал. 5:22),  –  прокоментувала новину начальник Управління у справах національностей та релігій Одеської обласної державної адміністрації Ярослава Рєзнікова.

 

Акція стала можливою завдяки партнерству Одеських церков з Євангеличною громадою “Долина надії”, м. Любеталь (керівник проекту “Ukraine-Hilfe Lobetal” Елізабет Кунце), які надали ліжка та прилади як  безкоштовну гуманітарну допомогу в Україну.

 

 

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь