Молитовний тиждень перед Великоднем

Молитовний тиждень перед Великоднем 

…Будьте відважні: Я переміг світ!

Ів. 16:33

Страсного тижня, що триває з 25 квітня до 1 травня включно, просимо церкви долучитися до особливої молитви. Готуючись до святкування новозавітної Пасхи, ми присвятимо цей час молитовній спільності за такі потреби:

Про особистий духовний стан кожного християнина. Про духовне зростання і ревність у служінні.

Про свою помісну церкву, її служіння і вплив у суспільстві.

Про Божий захист життя людей під час епідемії; про допомогу для хворих на коронавірус та їхнє одужання; про припинення зростання числа хворих; про наслідки тривалих карантинних обмежень. Щоб Господь виявив милість до всього народу, а народ звертався до Нього.

Про захист для нашої країни, щоб Бог дав перемогу і зупинив агресора, який продовжує загрожувати Україні. Просімо милості та припинення війни на наших землях. Просімо, щоб Божі плани здійснювалися над нашою землею.

«В усьому молитвою та благаннями з подякою висловлюйте ваші проханняБогові. І мир Божий, який перевищує всяке розуміння, нехай береже ваші серця і ваші думки в Христі Ісусі» (Фил. 4:6-7).

Тож цього особливого тижня перед Великоднем закликаємо помісні церкви приєднатися до спільної молитви з 25 квітня по 1 травня. Божих вам благословень! 

Валерій Антонюк, голова ВСЦ ЄХБ

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь