Молитвенный завтрак в Одессе

2 2

Молитвенный завтрак, подобный тем, что являются традицией в США и несколько лет проводятся в Украине, был проведен в Одессе 26 сентября. Около 200 участников – политиков, бизнесменов и церковно-служителей – приняли участие в этом начинании. Среди приглашенных были пастор Михаил Пиштой и служители церквей Одесского областного объединения ЕХБ.

Капелланы и главы церквей призывали собравшихся к молитве. Звучали музыкальные номера. Среди гостей был актер и спикер Стивен Болдвин, выступивший перед собравшимися с речью.

Павел Унгурян, координатор Национальных молитвнных завтраков, в своем Фейсбуке он написал «Радий, що традицію проведення молитовних сніданків підхопила і Одеська область. Духовне єднання і взаєморозуміння політиків, держслужбовців, бізнесменів і громадськості вкрай важливо в умовах нашої сучасності. Об’єднавши свої сили і працю, за Законом Божим, на принципах Божих, ми побудуємо сильну державу. Нам потрібна мудрість від Бога для розбудови України».

Завтрак попал в объективы некоторых СМИ. Среди прочего журналисты отметили и необычное меню. Например, сайт odesa.depo.ua заметил, что «столи, накриті для участників сніданку, були досить скромні: були присутні сир, м’ясна нарізка, цукерки, овоці та фрукти. Замість традиційного алкоголю – апельсиновий сік».

[widgetkit id=153]

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь