На Пасху поїхали до пекла (на Бахмут)

Напередодні Пасхи, волонтери та капелани з Одещини вирушили до Бахмуту. Брати повезли «на нуль» гуманітарну допомогу та Боже Слово. На заклик пастор Ігора Кушнєрова, багато людей підтримували цю місію. Молитовні партнери отримували короткі повідомлення та гаряче молилися протягом всього шляху. Пряма мова:

– Прошу ваших палких молитов. За кермом Олег Кушнєров вирушає на Бахмут, веземо гуманітарну поміч нашим воїнам. Ще догрузимося у Миколаєві. Дякуємо усіх за підтримку.

– Дружківка. Далі – Костянтинівка, кілька кілометрів від бойових дій. (На відео – бус повність заповнений коробками. Водій розповідає, що вже пригостили хлопців куличками. Протягом хвилинного відео декілька раз чутно вибухи.)

– Все. У Краматорську. Все добре.

– Зустрілися з нашими воїнами в  різних частинах, та передали пасхальні смаколики. Хлопці та дівчата були дуже раді подарункам та бесідам Капелан Александр розповідав о воскреслим Христі та подякував всіх за мужність та витривалість. Є такі хлопці які не бували вдома вже рік… Просили ваших молитов та дякували за всіляку підтримку! Слава Богу, та українським захисникам!

– Команда ще побуде кілька днів на нулі, вчора роздали тільки пів буса. Просимо ваших молитов. Всім щира подяка.

– Пасха 2023 (16 Квітня)!!! Це – Снігерівка результат жахливого ракетного обстрілу вбивць зі сторони РФ. Скоріше за все, слова зайві, бо фото (На фото – Ніч. На землі тіло цивільної людини) говорить само за себе. Скільки ще терор буде продовжуватись невідомо, але суд за тварині дії буде неодмінно!
Але, сьогодні Пасха, свято перемоги та надії, і незважаючи ні на що, Христос Воскрес, і перемога відбулась і це констатація факту а не теорія!
Христос Воскрес – воскреснемо і ми.

– Прямо зараз (17 квітня 23). Шлях волонтера… біля Костянтинівки (Відео із кабіни авто. На дорозі немає живого місця. Уся у дірах. Яма на ямі. Машина ледве просувається по калюжах, провалюється колесами. Голос оператора: «Ось так ми їдемо… тільки назва. «Дорог» тут немає. Тільки «напрямки».)

Продовжуємо молитися за повернення братів. Хай Господь допоможе.
Оновленя та відео будуть опубліковані. Слідкуйте за новинами ОдесаБаптистІнфо (посилання у кінці, пісял фото).

Матеріал заснован на низці репортажів пастора Ігора Кушнєрова https://www.facebook.com/igor.kushnierov/

 

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

 

Это не просто магниты!!! Здесь шесть тематических комплектов. Это стихи, которые учат при подготовке к крещению и курсе “Основы христианской жизни” – Серия 2:7.
Удобно повторять. Приклеил на холодильник или над плитой…
Комплекты по темам:
Божьи обетования для уверенности
Будьте учеником Иисуса Христа
Живите новой жизнью
Провозглашайте Иисуса Христа
Полагайтесь на силу Божью
Уподобляйтесь Иисусу Христу

Библейское зеркало, Бернард Геце

Читать онлайн
215 страниц 5 часов чтения. Библейский тематический словарь-справочник. Пособие для исследователей Слова Божьего. Текст печатается по изданию Б. Геце «Библейское зеркало для всех» (Пособие для исследователей Слова Божьего и работников на ниве Божьей) с дополнениями и исправлениями.

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь