Наші молитви – це подяка та підтримка

Пастор Едуард Гукасов (Дім молитви, Одеса) із командою відвідав Херсонщину. Служителі взяли участь в зібранні місцевої церкви та відвідали захисників. На сторінці «Дому молитви» повідомили про курсейд:

– Місцем нашої першої зустрічі була церква в Херсоні. Серед гостинних стін громади ми поспілкувалися з мешканцями міста, поділилися Божим Словом та разом помолились за мир в Україні. Це відчувалося по особливому важливим – зрозуміти та підтримати один одного.
Потім наша команда відвідала захисників, що стоять на охороні миру та безпеки. Ми привезли з собою домашні пиріги, приготовані з любов’ю та турботою. Це був наш маленький спосіб сказати “Дякуємо!” тим, хто жертвує своє життя за наше майбутнє.
Подорож завершилася спільною молитвою за наших захисників. Ми попросили про безпеку, міцність та здоров’я для них. Наші молитви – це наша та підтримка для цих справжніх героїв.
Дякуємо всім, хто долучився до цієї подорожі та разом з нами дарує тепло і надію!

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Воспитание детей для Бога. Сборник проповедей – Эдвард Пайсон, Дэвид Мартин Ллойд-Джонс, Д.Ч.Райл, Филипп Додридж, Джон Энджел Джеймс, Эдвард Лоурен
Читать бесплатно онлайн Христианская книга

Основи християнства по різних перекладах Біблії
 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь