Не забувати страждання репресованих

Серед репресованих у часи СРСР було багато страждаючих за віру та бажання жити по Євангелії. Добре що й досі є люди, які протягом довгого часу продовжують передавати Божу любов тим хто страждав.

Ярослава Різникова, посадовець Одеської Обласної Державної Адмиіністрації, розповіла на своїй Інтернет-сторінці (www.facebook.com/yaroslava.riznikova) про недавню акцію та допомогу репресованим.

– Майже закінчили роздавати гуманітарну допомогу одеситам-членам Одеської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих, а також Одеської Асоціації жертв політичних репресій, керівником яких є батько – Олекса Різників.  Колись багатолюдна організація  значно зменшилась, зрозуміло, що люди, які пережили страшні сталінські репресії, вже давно старенькі й немічні.

За продуктовими наборами, наданими Одеським Обласним Об’єднанням Церков ЄХБ, Ukraine-Hilfe Lobetal та Elisabeth Kunze, приходили вже діти, а то й внуки репресованих.
Історії репресованих не можуть не схвилювати і залишити байдужими.  Позбавлення громадянських та взагалі людських прав, пограбування під гаслом розкуркулення, адміністративні  висилки, депортації, доноси, ув’язнення, табори та заслання, спецпоселення, катування, розстріли рідних, примусова трудмобілізація, засудження за численними указами за порушення норм соціалістичного способу життя і праці, калічення в психіатричних лікарнях, діти, народжені в зоні й  відправлені в дитячі будинки, втрата родинних зв’язків, інколи щасливе єднання тих, хто вижив.

Я вислухала лише кілька десятків подібних історій, а їх же було мільйони жертв цієї системи – і рядові робітники, і представники політичної, мистецької, наукової, духовної, військової еліт.  І все це часто під грифом “Цілком таємно”…
Трагічний період нашої історії, епоху радянського тоталітаризму, який не можна забувати…
Щаслива, що змогла поєднати тих, кому потрібна допомога,  і тих хто здійснює благородну місію – допомагати ближньому своєму, який потребує цього!
Хай руки, що дають, не зубожіють!

Подія не залишила байдужими нікого. Люди щиро дякували та залишали відгуки та подяки, наприклад:

Анна Земко: «Сил вам»

Лідія Круглик: «Здоровя і наснаги Олексі Сергійовичу і вам пані Ярославо! Добра справа підтримки родин репресованих.»

Різників Олекса: «Щиро дякую пожертводавцям – Одеське Обласне Об’єднання Церков ЄХБ, Ukraine-Hilfe Lobetal та Elisabeth Kunze»

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Библейское зеркало, Бернард Геце

Читать онлайн
215 страниц 5 часов чтения. Библейский тематический словарь-справочник. Пособие для исследователей Слова Божьего. Текст печатается по изданию Б. Геце «Библейское зеркало для всех» (Пособие для исследователей Слова Божьего и работников на ниве Божьей) с дополнениями и исправлениями.

Серия «Спердженские проповеди»

Он-лайн библиотека Эквалибра

Бумажный вариант:
Истинная пища и истинное питие. Том 1
Доказательство любви. Том 2
Ожидающая церковь. Том 3
Человекам это невозможно. Том 4
Взгляд на Иисуса. Том 5
Возрастание в благодати. Том 6
Сокровища благодати. Том 7
Странный выбор Бога. Том 8
Христос распятый. Том 9
Визит на Голгофу. Том 10

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь