Новий пастор рукопокладено в Іллінці

15 жовтня 2023, в Церкві ЄХБ с. Іллінка відбулась чудова подія – рукопокладення пастора. В урочистій обстановці на пасторське служіння був рукопокладений брат Байрам Мурадов.

Священнодію звершили Голова Обласного Об’єднання та його заступник по центральному регіону, пастори Олександр Димов та Ігор Кучер.

У зібранні взяли учать молодь та гості. Після богослужіння всіх присутніх нагодували смачнючим пловом й не тільки.

Пастор Байрам Мурадов – народився в 1981 році, в Узбекистані, в містечку Янгіюль, що в 30 км від Ташкенту. Прийняв Христа та охрестився в місті Ґулістан в 2002 році.

Байрам Бахрійович почав посвячено служити Господу. В 2009 році на нього було покладено відповідальність за помісну церкву.

В 2012 році, в Узбекістані, за активне християнське служіння, брата Байрама, судили та депортували. Він мусив залишити батьківщину та переїхав в Україну, в Одесу. Тут він поступив в Семінарію та доєднався до церкви «Благодать».

Байрам активно долучився до служіння й разом з братам дбав про церкву в Іллінці, Усатівської сільської громади в Одеському районі. В 2015 році переїхав в Іллінку жити.

В 2017 році, в Іллінській церкві був посвячен на дияконське служіння. А в 2022 році, після початку війни, пастор Влад Мирмир, передав йому відповідальність за опіку помісної громади.

В житті та служінні Байраму допомагає його дружина, сестра Діля (повне ім’я – Ділафрус). Разом Байрам та Ділафрус Мурадови виховують двох доньок. Сестра Діля опікується опікою з сестрами та молитовним служінням.

 

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Утраченное искусство ученичества, Иван Эймс
Он воспитал нескольких учеников, которым, в свою очередь, тоже предстояло воспитать учеников и т. д., пока Благая Весть не распространится во все концы земли.
В основе этой книги — изучение Слова Божьего и личный опыт тех, кто готовил учеников, воспитывал делателей во имя Христа.
Те концепции и принципы, которые предлагает данная книга, не имеют ничего общего с теорией быстрого роста и мгновенного созревания — настоящий рост требует времени и слез, любви и терпения. Читать онлайн

Воспитание детей для Бога. Сборник проповедей – Эдвард Пайсон, Дэвид Мартин Ллойд-Джонс, Д.Ч.Райл, Филипп Додридж, Джон Энджел Джеймс, Эдвард Лоурен
Читать бесплатно онлайн Христианская книга

Основи християнства по різних перекладах Біблії
 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь