ОБС. Выпуск 2018 (укр. яз.)

2 2

Випускна церемонія в Одеській богословській семінарії – свято для студентів, викладачів, гостей. Сто сорок два випускника отримали підтвердження завершення свого навчання. Дев’яте червня стало особливим, для студентів, – адже це не тільки випуск, але і початок чогось нового: прийняття нових викликів, рішень.

Як одна велика сім’я крокували Рада опікунів, адміністрація, викладачі, випускники та гості від території семінарії до Другої Одеської церкви ЄХБ, де відбувалася випускна церемонія.

Закликав присутніх до молитви Володимир Олексійович Помазков. Ректор ОБС подякував Богові за благословіння, котрі були цього року. «Все було можливе для звершення, тому що ми любимо Бога» – такими словами Володимир Помазков відкрив дану церемонію.

Семінарія навчала, сіяла насіння, а сьогодні під час випуску видимий результат – це врожай. Кожен абітурієнт вступав до семінарії за Божим покликанням, сьогодні – випускники відчувають перші результати своїх рішень служити Богу.

Володимир Шемчишин, голова Ради опікунів, у вітальному слові, наголосив на тому, що потрібно: «Жити в істині, ходити в істині, викладати істину. Той, хто довіряє Його істині, тобто Йому, пізнає велику милість Господа».

Привітання та побажання для студентів також звучали від членів ради опікунів. Oren Conner наголосив на тому, що: «отримавши покликання Боже слідувати Христу, не забувайте ділитися цією вісткою надії з усіма, хто поряд з вами!» «А тепер доручаю вас Богові та слову благодаті Його, Який має силу будувати та дати спадщину, серед усіх освячених». Пс.20:32

Василь Олійник нагадав про те, що коли випускники були ще абітурієнтами – вони вступили в річку знань. Комусь ця річка була по щиколотки, комусь по коліна, а декому і по шию. Але Бог завжди супроводжував вас благословінням.

Glen Cooly – давній друг семінарії – в своєму привітанні згадав про свій перший візит до Одеси. «Я вперше приїхав в ОБС в 1995 році з доктором Ніком. Володимир Помазков, ректор ОБС, був одним із перших моїх студентів. Після моєї одинадцятилітньої відсутності, мені приємно знову повернутися та спостерігати очевидний прогрес. Нові навчальні будівлі, посмішки молодих християн, я щасливий спостерігати це.» Glen Cooly нагадав, що основне завдання випускника – слідувати за Христом!

Привітання та побажання були і від пасторів та гостей.

Василь Почапський нагадав випускникам: «Бог буде кликати вас на служіння, тому що ви маєте великі знання». «І почув я голос Господа, що говорив: Кого Я пошлю, і хто піде для Нас? А я відказав: Ось я, пошли Ти мене!» Іс.6:8

Іван Мирмир сказав, що знання – це благо. А тепер стоїть завдання – іти та навчати. І особливо бути прикладом для інших. «І слово моє й моя проповідь не в словах переконливих людської мудрости, але в доказі духа та сили…»

Dr. Vic Hendrickson побажав випускникам вірити та правильно розуміти доктрини, поглиблювати знання Слова Божого. Розробляти правильні стратегії досягання людей. Любити людей. З любов’ю ставитися до тих, кому служите.

«Навчання – це кращі роки у вашому житті!» – промовив на церемонії Олександр Буката. «Але пам’ятайте, що від вас будуть чекати більше віри, більше любові, кращої поведінки. Не забувайте практично служити людям!» – побажав випускникам пастор.

«Після випуску, перед вами будуть тисячі доріг. Але пам’ятайте, що тільки одна дорога веде у небо» – сказав Микола Бузажи. «Отож, сину мій, зміцняйся в благодаті, що в Христі Ісусі вона! А що чув ти від мене при багатьох свідках, те передай вірним людям, що будуть спроможні й інших навчити» 2 Тим. 2:1-2

Євгеній Захарович зачитав слова із Писання від Флп. 3:8 «Тож усе я вважаю за втрату ради переважного пізнання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа…». І як побажання він сказав: «Завершуючи один процес, потрібно розпочинати інший».

Музичний супровід протягом усієї церемонії здійснювала група «Благодать» із церкви «Благодать» м. Вінниця.

Гра на скрипці Мирослави Букати, дала можливість присутнім поринути у спогади та відчути насолоду живою музикою.

Та ось настав довгоочікуваний момент для випускників – вручення дипломів. Академічний декан Федір Васильович Стрижачук привітав випускників з цією подією та разом з керівниками кафедр, вручили дипломи та сертифікати. Сімнадцять студентів отримали дипломи з відзнакою. Федір Стрижачук зачитав текст з Мк.3:14 «І визначив Дванадцятьох, щоб із Ним перебували, і щоб послати на проповідь їх…». «Час випуску, час отримання дипломів.» – відзначив академічний декан – «Це час ще раз усвідомити своє покликання. Проповідь – це і уроки недільної школи, молодіжне служіння, жіноче служіння, сімейне служіння, пасторське служіння, служіння проповіді. Випуск з семінарії може викликати відчуття самотності, але нам потрібно пам’ятати, – ми не покинуті і не занедбані – ми відправлені на місію». «Нехай ця подія вручення дипломів та сертифікатів викличе нове розуміння нашого покликання – влади Христа, присутності Святого Духа і нашої обдарованості благодаттю!» – побажав Федір Стрижачук.

Слідуючи добрій традиції, Одеська богословська семінарія на цій випускній церемонії нагородила почесним званням «Почесний доктор» – Наталію Володимирівну Свистун та присвоїла учене звання «Доцент» – Сергію Вікторовичу Саннікову.

Анна Дорошенко в слові звернення до випускників відзначила те, що сестри, котрі навчалися на програмі «Жіноче покликання» – справжні герої. Ради Христа залишали домівки, дітей, роботу і приїжджали на навчання. Під час церемонії звучали слова подяки від студентів. Найголовніше про що говорили випускники – це про любов Христа, котра проявлялась через викладачів та інших співробітників семінарії.

Заключне слово настанови говорив на церемонії Ігор Бандура, заступник голови Всеукраїнського Союзу Церков ЄХБ.

Випускники Одеської богословської семінарії набули важливі знання та готові продовжувати застосовувати їх на практиці. Невичерпне натхнення та гарячі серця рухають молодими служителями для втілення Божого задуму.

Під час церемонії було зроблене важливе повідомлення Володимиром Шемчишиним, головою Ради опікунів про те, що протягом наступних шести місяців в ОБС буде два ректори – діючий ректор Володимир Помазков та обраний ректор Олександр Гейченко. З першого грудня 2018 року до виконання своїх обов’язків офіційно приступає обраний ректор Олександр Гейченко.

Колективне фото випускників, викладачів та гостей стало завершенням випускної церемонії.

І звичайно смачний сюрприз чекав усіх по закінченню церемонії.

Галина Стрижачук

фото Юрій Ковальчук

[widgetkit id=147]

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь