Одеська богословська семінарія – загартована викликами служить та навчає

2022 06 16 11.37.01

Одеська богословська семінарія – якісна освіта для покликаних! Загартована викликами пандемії а потім ще й війни, ОБС продовжує служіння: Заповніть анкету он-лайн
https://forms.gle/nEB2UygSSf65zhrQ6

– Магістр прикладного богослов’я (Пасторське служіння / Християнська освіта)
– Проповідницьке і пасторське служіння
– Дитяче служіння
– Підліткове служіння
– Жіноче служіння
– Місіонерське служіння
– Музичне служіння

Служіння ОБС змінилось! Наша місія, наші цілі почали перевірятися на міцність. Але  фокус на людях, на допомогу іншим залишився без змін.

Наразі ОБС сьогодні це:

  1. Територія семінарії стала хабом для гуманітарної допомоги. Кампус служить для підвозу, складування та перерозподілу гуманітарної допомоги. Логістикою займається Обласне Об’єднання Церков ЄХБ, практичну допомогу надають члени Другої Одеської церкви ЄХБ. Студентські кімнати відкрити для відпочинку та ночівлі волонтерів.
  2. Завдяки нашим партнерам ми змогли створити фонд підтримки наших студентів і випускників. Адресна допомога направляється тим, хто потребує евакуації, речі першої необхідності, ліки тощо.
  3. Наші студенти, випускники та співробітники стали волонтерами, які кожен на своєму місці допомагає і служить іншим. Ті хто залишився вдома, почали нові служіння: годування, служіння для біженців, гуманітарна допомога війсковим і цивільним та допомога в евакуації.
  4. Наразі ми поступово перебудовуємо наше навчання, працюємо над моделлю, яка допоможе кожному зі студентів отримати потрібні навички і знання.

Ми свідомі того, що багато чого вже не буде колишнім. Разом з тим ми віримо і сподіваємось, що Бог використає ці зміни на побудову Свого Царства. Молимось про відновлення цілісності нашої країни, встановлення міцного миру та повернення до нормального життя.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь