Освячений новий Дім Молитви Першої Білгород-Дністровської церкви

В неділю, 31 липня, в Білгород-Дністровському, освячений новий Дім Молитви Першої Білгород-Дністровської церкви ЄХБ. Молитву освячення здійснили: Голова ВСЦ ЄХБ, пастор Валерій Антонюк, пастори В’ячеслав Щербаков, Павло Римський та Валентин Лупашко.

Урочисте богослужіння зібрало багато людей. У поклонінні, свідоцтві та проповіді брали участь почесні гості. Демонстрували історичний екскурс. Урочисто співали хор та гурти.

– Посвячення нового дому молитви під час війни означає, що у Бога завжди є погляд у завтрашній день. Бог щось закладав учора і розвиває це сьогодні для завтрашнього дня, – сказав, вітаючи церкву, голова Всеукраїнського Союзу Церков ЄХБ, пастор Валерій Антонюк.

Вітання від Одеського Обласного Об’єднання висловив пастор церкви «Воскресіння», В’ячеслав Щербаков: «Побудувати церкву – це велике Боже благословення, а ще більше благословення в тому, що тут вже немає вільних місць. Та, навіть якщо чиєсь місце виявилось зайнятим, розцінюйте це як благословення Боже».

Щиро привітав громаду депутат Верховної Ради України, Павло Унгурян. Він розповів як за часів своєї юності, з молоддю Першої Одеської церкви приїзжав на зібрання Білгород-Дністровської громади. Чи не приховуючи захоплення, він побажав щоб в новому будинку молитви церков стала помітною прикрасою регіону.

– В будівництві взяли участь сотні людей з України та з закордону, але ми сьогодні не називаємо імен. Ми хочемо що прославилось ім’я нашого Бога, – привітав присутніх пастор Павло Римський.

– Це велика радість для нас та Боже чудо. Відсутність матеріальних ресурсів вимагала від нас кроку віри, і коли ми його зробили, решту зробив Господь. Перше богослужіння в церкві відбулося на передодні війни, 20 лютого. З тих пір, двері церкви відкриті кожного дня, – подякував Господу пастор Валентин Лупашко.

Перша Білгород-Дністровська церква ЄХБ активно служить людям. Щотижня приймає в себе більше двох тисяч громадян, які слухають слово Боже та отримують продуктову допомогу. В церкві працює кав’ярня, недільна школа, відділ допомоги сім’ям з дітьми. Богослужіння звершуються кожного дня, підлітки, молодь, недільна школа для дітей, жіноче служіння, соціальна робота – все це щоденна робота великої команди служителів.

Раніше, громада збиралася в невеликому молитовному будинку, зведеному ще в 60-х роках минулого сторіччя. Зібрання проводили в два, а інколи навіть в три потоки. Будівництво нової будівлі почалось в вересні 2020 року, та завершилось в січні 2022 року.

Нова адреса церкви – вул. Декабристів, 12-18.
Посилання на онлайн- трансляцію святкового богослужіння: https://youtu.be/MnggSRPnr_I

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –
ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

 

ДУХОВНИЙ ЗРІСТ
САМОНАВЧАННЯ

КНИЖКИ

Книжка «Маленькі рученята вчаться молитись», відомої дитячої письменниці Керін Макензі, тепер є українською!

Це цікава, ілюстрована книжка, по якій легко навчити дитину молитись. Розповісти їй про біблійне вчення про молитву з різних сторін. Біля 60 розділів про молитву, біблійних героїв що молились та Ісуса Христа. Запитання по тексту, та завдання на уважність, по малюнкам.

135 біблійних питань та відповідей для хлопчиків та дівчаток

Запитання та відповіді у цій книжці допоможуть вам краще розуміти Біблію. Якщо вас у сім’ї кілька дітей, то нехай хтось один ставить запитання, а інший відповідає. Це допоможе вам краще ознай- омитись з ними.
Читати он-лайн

Хождение с Богом
Джон Чарльз Райл

Упрощенный и сокращенный вариант книга епископа Д.Ч. Райла “Практическая религия”.
В настоящее издание добавлена глава “День Господень”, потому что она представляет простое и ясное изложение библейских принципов, а также показывает их применение в совершенно разумной и реалистичной манере.

В поисках Божьей воли.
Синклер Б. Фергюсон

Уверенность в том, что мы находимся в центре Божьих целей приносит в нашу жизнь постоянную стабильность. Но как же открыть Божью волю для своей жизни?

Автор отвечает на этот вопрос, показывая, как конечные цели Бога формируют Его волю для нас. Показывает принципы того, как Бог направляет нас в практических ситуациях, таких как призвание и брак, и подчеркивает много важных библейских советов.

Серия «Спердженские проповеди»

Он-лайн библиотека Эквалибра

Бумажный вариант:
Истинная пища и истинное питие. Том 1
Доказательство любви. Том 2
Ожидающая церковь. Том 3
Человекам это невозможно. Том 4
Взгляд на Иисуса. Том 5
Возрастание в благодати. Том 6
Сокровища благодати. Том 7
Странный выбор Бога. Том 8
Христос распятый. Том 9
Визит на Голгофу. Том 10

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь