Оте відчуття щастя, коли ти – це відповідь на молитви

26 лютого, молодь Церкви ЄХБ Овідіополю (пастор Платон Колосов) відвідала церкву на Херсонщині, у селі Східне (відповідальна, сестра Тетяна). Гості з Одещини – пастор та молодь – провели недільне зібрання – проповідували Слово, читали вірші, співали. На заклик до молитви, одна душа навернулась до Господа за спасінням. Для громади це було святом та радістю.

Пастор Колосов розповів, що це село дев’ять місяців потерпало під окупацією без світла, води та зв’язку. Багато людей виїхало. Але життя та служіння сільської церкви триває. Відповідальність за церкву доручено сестрі Тетяні. Вивчання Біблії проводить сестра Світлана (Імена та прізвища розвідаємо та опублікуємо після наступного відвідування – прим. редакції).

Сестри постійно моляться, – розповів пастор Платон Колосов, – щоб в село приїхали брати та служителі. Наше відвідування було однією з відповідей на їхню молитву. А ми й шукали щоб виконати Його волю! Ось і Голова Херсонського об’єднання нас благословив та доправив відвідати саме Східне.

Також, радістю місцевим стали продуктові набори та багато духовної літератури що ми привезли. Поїздка була гарним надбанням і нашій молоді. Їхали – співали та раділи духовному надбанню!

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Библейское зеркало, Бернард Геце

Читать онлайн
215 страниц 5 часов чтения. Библейский тематический словарь-справочник. Пособие для исследователей Слова Божьего. Текст печатается по изданию Б. Геце «Библейское зеркало для всех» (Пособие для исследователей Слова Божьего и работников на ниве Божьей) с дополнениями и исправлениями.

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь