Пастори та богослови отримали благословення

21 жовтня, в Одеській Богословській Семінарії, випускники двох програм – «Бакалавр Прикладного Богослов’я» та «Бакалавр Пасторського Служіння» – отримали дипломи. Як це відбувалось повідомили кореспонденти ОБС.

У привітальній промові ректор Семінарії, доктор Олександр Гейченко, звернув увагу на текст з книги Еклезіяст: «Для всього свій час, і година своя кожній справі під небом» (Екл. 3:1).

– Ми не обираємо ні час, ні місце свого народження, та багато інших обставин нашого життя. Проте,ми обираємо те, що ми будемо робити з тим, що отримали. Навчання в семінарії – це важливий, відповідальний і добрий вибір.

Також, декан ОБС, доктор Федір Стрижачук, привітав випускників і нагадав, що біблійний образ одночасності сіяння и жнив можна застосувати і до цього дня тому що під час церемонії нові студенти програми «Жіноче Покликання», які щойно долучилися до навчального процесу також отримали студентські посвідчення.

Керівник програми «Бакалавр Пасторського Служіння», пастор Анатолій Бондаренко, наголосив на цінності побудови братерських стосунків і дружби у християнській спільноті.

Випускниця програми «Прикладне Богослов’я», Тетяна Соколовська, подякувала семінарії за разом пройдений шлях навчання у непрості часи.

Настановче слово випускникам надав Голова Одеського Обласного Об’єднання церков ЄХБ, пастор Олександр Димов. Олександр Миколайович наголосив на важливості духовного фундаменту для нашого життя. Навчання в семінарії – це формування фундаменту, на якому має вибудовуватись храм нашого життя, для поклоніння Господу.

На закінчення церемонії, пастори Одеських церков вийшли наперед і звершили над випускниками молитву благословення. Усі присутні були запрошенні до святкового фуршету, а випускники ще й отримали у подарунок набір цінних книжок.

Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Областного Объединения
http://www.odessabaptist.info/
Вайбер группа
https://invite.viber.com/?g2=AQBtc1le…
Телеграмм канал
https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук страніца
https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб канал
https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –
ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

 

ДУХОВНИЙ ЗРІСТ
САМОНАВЧАННЯ

КНИЖКИ

Книжка «Маленькі рученята вчаться молитись», відомої дитячої письменниці Керін Макензі, тепер є українською!

Це цікава, ілюстрована книжка, по якій легко навчити дитину молитись. Розповісти їй про біблійне вчення про молитву з різних сторін. Біля 60 розділів про молитву, біблійних героїв що молились та Ісуса Христа. Запитання по тексту, та завдання на уважність, по малюнкам.

135 біблійних питань та відповідей для хлопчиків та дівчаток

Запитання та відповіді у цій книжці допоможуть вам краще розуміти Біблію. Якщо вас у сім’ї кілька дітей, то нехай хтось один ставить запитання, а інший відповідає. Це допоможе вам краще ознай- омитись з ними.
Читати он-лайн

Хождение с Богом
Джон Чарльз Райл

Упрощенный и сокращенный вариант книга епископа Д.Ч. Райла “Практическая религия”.
В настоящее издание добавлена глава “День Господень”, потому что она представляет простое и ясное изложение библейских принципов, а также показывает их применение в совершенно разумной и реалистичной манере.

В поисках Божьей воли.
Синклер Б. Фергюсон

Уверенность в том, что мы находимся в центре Божьих целей приносит в нашу жизнь постоянную стабильность. Но как же открыть Божью волю для своей жизни?

Автор отвечает на этот вопрос, показывая, как конечные цели Бога формируют Его волю для нас. Показывает принципы того, как Бог направляет нас в практических ситуациях, таких как призвание и брак, и подчеркивает много важных библейских советов.

Серия «Спердженские проповеди»

Он-лайн библиотека Эквалибра

Бумажный вариант:
Истинная пища и истинное питие. Том 1
Доказательство любви. Том 2
Ожидающая церковь. Том 3
Человекам это невозможно. Том 4
Взгляд на Иисуса. Том 5
Возрастание в благодати. Том 6
Сокровища благодати. Том 7
Странный выбор Бога. Том 8
Христос распятый. Том 9
Визит на Голгофу. Том 10

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь