Пастори в Одесі разом осмислювали устрій баптистського богослужіння

13 вересня, в Одесі, в Церкві «Храм спасіння» (пастор Віталій Юрченко), зустрілися пастори баптистських церков міста. Центральною темою було «Баптистське богослужіння – загальні принципи та устрій». З історичного та богословського погляду тему відкрив пастор Першої Одеської Церкви, доктор богослов’я, Сергій Санніков.

Визначення «літургії», «worship», «поклоніння», «богослужіння». Служителі розібралися з біблійним підґрунтям та тенденціями в практиці проведення зібрань. Озвучили нові виклики та проблематику впливу сучасних релігійних течій на зміст та практику богослужіння. Застерегли про сучасні підміни, накштал, «віддати серце Господу» замість «каяття у гріхах», у розуміння спасіння.

Сергій Вікторович нагадав що всесвіт, людина, церква та церковні зібрання мають на меті поклоніння та прославлення Ісуса Христа. Він є безпосереднім учасником богослужінь та тим, кому зібранні вклоняються особисто та разом

Після запитань-відповідей та загального обговорення, служителі разом заспівали гімн ПВ-247 (349) «Известна мне церковь живая» (Ich weiß eine liebe Kapelle – перекл. Проханов). Звершили загальну молитву.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –
Основи християнства по різних перекладах Біблії
 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь