Перейшов у вічність Романюк Іван Миколайович

29Всеукраїнський союз церков ЄХБ висловлює глибокі співчуття з приводу відходу у вічність заступника голови Союзу, у минулому ректора Української теологічної семінарії, довголітнього пастора Івана Миколайовича Романюка.

Для нас було великим привілеєм звершувати служіння разом з Іваном Миколайовичем. Ми надзвичайно цінуємо тим неоціненним внеском у Божу справу, що був зроблений братом Романюком.  Засвідчуємо прихильність і пошану до Івана Миколайовича як до щирого і працелюбного служителя, відданого та жертовного наставника і батька. Його любов до Церкви, до братства і свого народу нехай стане зразком для багатьох віруючих, запалюючи до такого ж відданого служіння Богові.

Хай ці рядки зі Святого Письма підбадьорять євангельсько-баптистське братство, що переживає сьогодні велику втрату, а також помісну церкву, рідних та друзів Івана Миколайовича Романюка: «Життя ж наше на небесах, звідки ждемо й Спасителя, Господа Ісуса Христа» (Фил. 3:20).

Ми переконані, що через земний шлях Івана Романюка Бог здійснив чимало духовної праці, по-особливому зміцнюючи і наставляючи у вірі багатьох віруючих. Нехай його гідний приклад слідування за Господом спонукає ще багатьох християн для поширення Царства Божого.

Потішаймо один одного цими словами: «Блаженні мертві, які вмирають у Господі – вони відпочинуть від трудів своїх…» (Об. 14:13).

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь