Перешел к Господу Гаврилуца Илья Самойлович

Gavrilutsa

29 січня, на 76 році, відійшов у вічність до нашого Господа пресвітер церкви с. Ройлянка, Саратського району, Гаврилуца Ілля Самойлович. Служителі й члени церков та співробітники Одеського Обласного Об’єднаня висловлюють слова свівчуття родині та близьким.

 

“Не хочу ж я, браття, щоб не відали ви про покійних, щоб ви не сумували, як і інші, що надії не мають. Коли бо ми віруємо, що Ісус був умер і воскрес, так і покійних через Ісуса приведе Бог із Ним.

Бо це ми вам кажемо словом Господнім, що ми, хто живе, хто полишений до приходу Господнього, ми не попередимо покійних.

Сам бо Господь із наказом, при голосі Архангола та при Божій сурмі зійде з неба, і перше воскреснуть умерлі в Христі, потім ми, що живемо й зостались, будемо схоплені разом із ними на хмарах на зустріч Господню на повітрі, і так завсіди будемо з Господом. Отож, потішайте один одного цими словами”! (1Сол. 4:13-18)

 

Ілля Самойлович був вірний служитель Божий. 

 

Він народився у воєнні роки – в 1943-му. 

 

У віці 18 років він прийняв святе водне хрещення.  А вже через 6 років, в 1967 р., був обраний відповідальним за служіння. 

 

Після рукопокладення на пресвітерське служіння у 1970 р., Ілля Самойлович продовжив своє служіння у церкві с. Ройлянка Саратського району, і звершував його до 2017 р. За цей час разом з народом Божим він побудував молитовний будинок. 

 

На жаль, важка хвороба в 2017 р. не дала Іллі Самойловичу змоги продовжувати служіння. Останній рік брат знаходився у доньки на Івано-Франківщині, де і перейшов у вічність, де і буде похований.

 

Похорон відбудеться 31 січня 2019 р. 

 

За півстоліття свого служіння брат проявив себе, як вірний, ревний та активний служитель, що має бути прикладом для всіх служителів та церкви Божої.

 

С любов’ю во Христі,

Голова Одеського Об’єднаня Церков ЄХБ,

Олександр Димов

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь