Перешел к Господу пастор Николай Григорьевич Бочевар

27 сентября, в возрасте 68 лет, ушел в вечность многолетний верный служитель Божий, пастор церкви «Альфа и Омега», с. Кулевча, Саратского района, Николай Григорьевич Бочевар (12.04.1952-27.09.2020). 

 

Глава Областного Объединения, патор Александр Дымов, сотрудники и служители церквей выражают искренние соболезнования и молятся об утешении родных и близких.

 

Слова соболезнования высказал Глава Всеукраинского Союза Церквей, пастор Валерий Антонюк:

– Ми вдячні Богові, що земний шлях брата був гідним прикладом слідування за Господом. Продовжуймо його служіння у поширенні Божого Царства серед свого народу.

Нехай рідні, друзі та помісна церква будуть потішені й заспокоєні в надії та силі Божого Слова: «Життя ж наше на небесах, звідки ждемо й Спасителя, Господа Ісуса Христа» (Фил. 3:20).

Підтримуймо один одного цією нетлінною обітницею: «Блаженні мертві, які вмирають у Господі – вони відпочинуть від трудів своїх…» (Об. 14:13).

 

 Траурное служение в Доме молитвы церкви “Альфа и Омега”, с. Кулевча

 

Траурное служение в Доме молитвы церкви “Альфа и Омега”, с. Кулевча

 

Похоронное служение на кладбище. Грозовое небо принесло ливень. 

 

Николай Григорьевич с братьями-пасторами

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь