Петро під прицілом підлітків

Життя і служіння апостола Петра було під прицілом підлітків 16 березня на VI грі обласного підліткового брейн-рингу, що відбулась в Одеськой церкві “Храм Спасіння”. У біблійному змаганні приймали участь 13 команд з 16 церков області. 

Команди продемонстрували гарну підготовку гравців. Учасники відповідали на досить складні і глибокодуховні питання. Але крім знаня Святого Письма, гостей найбільше вразила атмосфера доброзичливості і любові. 

В вік гаджетів і Інтернета бачити молодих людей з Біблією – це рідкість. Але на зустрічі було видно, що хлопці й дівчата зазделегіть старанно і ретельно готувалися, досліджуючи Писання разом із наставниками. 

Андрій Свистун, кординатор підліткового служіння, виказав щиру радість: “Як добре,  що для наших підлітків створена ця чудова платформа, яка заохочує і мотивує до вивчення Слова Божого!  Нехай прочитане та вивчене глибоко осяде в серцях учасників і проросте свого часу! Благослови Господь кожного підлітка стати таким гарячим у вірі як Петро, а команду організаторів TeensTime натхненням у подальшому служінні!!!”

Тетяна Богашова

Фото: Тетяна Бондаренко – Все фото 

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь