Подростковое «Майбутнє» в декабре

Несколько конференций и рабочих встреч были проведены Андреем Свистун, координатором служения подросткового служения «Майбутнє» по Одесской области.

Андрей Петрович поделился опытом служения с участниками конференции в г. Дубно, Ровенской области. Вместе с Александром Кириловым он принял участие, в качестве докладчика, в конференции в Житомире. Участвовал в работе клуба в Одессе.

Служение подросткам очень важно. Первая встреча декабря была посвящена «Преодолению эмоций». Так же, в этом месяце подростки учились преодолевать «границы» греха. В комментариях Андрей Свистун написал:

«Ми живемо в світі різних кордонів. Гріх встановив кордони між нами і нашим Отцем. Ісус зруйнував кордони гріха. 1Пет.2: 24 Перейти чи ні кордон – вибір за тобою!»

 

[widgetkit id=158]

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь